KEEPERsport brankářská škola 2018

Ani letos nepolevíme a přicházíme opět s dalším ročníkem brankářské školy KEEPERsport! Tentokrát pro rok 2018 připravuje firma KEEPERsport CZ letní kemp pro mladé brankáře narozené v roce 2010 a starší. Brankáři budou rozděleni do několika věkových skupin. Každou skupinu povedou zkušení licencovaní trenéři nebo známí fotbaloví brankáři – v minulých letech naši školu navštívili V. Hrubý, J. Blažek, R. Sňozík, P. Kovář, V. Vorel, T. Koubek, M. Berkovec, L. Frydrych, D. Rodinger, M. Knobloch, M. Buchta a další…

Hlavním manažerem kempu je majitel firmy KEEPERsport CZ David Martínek.
Šéftrenérem kempu je M. Shejbal (trenér FK Pardubice a mládežnických reprezentací ČR).
Kondičním trenérem je Lukáš Diepold (trenér BK Pardubice a mládežnických reprezentací ČR).

Druhým rokem brankářská škola spolupracuje s fotbalovou akademií Radka Sňozíka. Kempu se budou účastnit trenéři fotbalové akademie, kteří využívají nejnovějších tréninkových metod a pomůcek. Nikde jinde mladí brankáři nezažijí tolik specifických brankářských tréninků, rad a zkušeností jako v našich kempech. Kemp se opět koná již v našem domovském prostředí v areálu Vasury v Kolesách  v termínu  9.7. – 13.7. 2018.

Ubytování a stravování: Penzion Vasury Kolesa.

Sraz účastníků: v pondělí 9. července mezi  10 -11 hod. v Kolesách.

Cena: 5.950,- Kč. Zahrnuje ubytování v moderním penzionu, stravování 4x denně, pitný režim, pronájem hřiště, trenéry licence UEFA A a UEFA B, brankářský dozor, brankářské vybavení v hodnotě 1.800,- Kč (triko, dres, trenky, stulpny, míč) a KEEPERcard (slevová karta na nákupy v internetovém shopu KEEPERsport.cz)

Přihlášky: Termín přihlášek je do neděle 3. června 2018 na emailovou adresu: keepersport.promo(at)seznam.cz

Prosíme zájemce, aby se hlásili co nejdříve, jelikož počet míst je omezen na 35 a přednost mají vždy dříve přihlášení uchazeči.

Předběžné přihlášky musí obsahovat: jméno a příjmení uchazeče, datum narození, adresu bydliště, mateřský oddíl, telefon (i rodičů), kontaktní email. Po zaslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail mimo jiných informací i číslo účtu, na který je třeba uhradit zálohu 3.000,- Kč.  

NA všechny  účastníky kempu se těší celý náš KEEPERsport Team!

#KeepItAll