Novinka: "Ergonomic SUPERGRIP" od firmy UHLSPORT!

Před pár týdny jsme měli možnost v zápase německé Bundesligy TSG 1899 Hoffenheim proti Bayernu Mnichov u brankáře Olivera Baumanna poprvé vidět zcela nový styl brankářských rukavic Uhlsport: linii "Ergonomic" v oranžovo-černém designu! Tyto nové brankářské rukavice jsou o něco širší než jsme běžně zvyklí u rukavic Uhlsport, zajišťují extrémně vysoký komfort a větší kontaktní plochu na míč. Kromě toho jsou v nové linii použity nejinovativnější technologie jako například senzační pěna "Supergrip", nové "360 °" zapínání, "25 ° úhel" na zápěstí nebo pěna "High-Rebound" v oblasti "SCHOCKZONE".

Informace o dodací době a možnosti objednávání:

Nové rukavice z linie "Ergonomic" se budou u nás dát předobjednat od pondělí 11.5.2015. Na sklad je dostaneme o pár dní později, asi v polovině května.

...ještě s lepší pěnou!

Firmě Uhlsport se podařilo opět o trochu vylepšit top pěnu "Absolutgrip +" a výsledkem je zcela nová pěna "Supergrip". Tato inovativní, extrémně přilnavá pěna se díky integrovaným složkám "High-Grip" stará o ještě vyšší úroveň drsnosti. Tento high-tec produkt určitě zaujme i výrazně zvýšenou oděruvzdorností. Zvýšená životnost pěny zajišťuje výborný poměr mezi cenou a kvalitou.

Uhlsport Ergonomic supergrip

Uhlsport brankářské rukavice "Ergonomic"