Nová superhvězda mezi tréninkovými pomůckami! KEEPERdummy.

KEEPERdummy

Figurína KEEPERdummy nahrazuje spoluhráče nebo protihráče a slouží tak k velmi praktickým nácvikům v rámci fotbalového tréniku…

Díky tvrdé práci a intenzivním testům byla starší figurína KEEPERdummy vylepšená a #NextGeneration patří k absolutním TOP produktům od KEEPERsportu. Tuto figurínu používá celá řada profesionálních klubů a reprezentací po celém světě.

 

Zlatým hřebem systému KEEPERdummy je, že funguje na jednoduchém principu, kdy je ve spodní části figuríny napuštěná voda a vrchní část je napuštěná vzduchem. Není tu žádné hliníkové, nebo želené upevnění, což samozřejmě výrazně snižuje riziko zranění. Přesto všechno stojí naše figurína jako správná jednotka a vždy se lehce zdvihá.

 

Rozhodující výhody:

-          materiál: lehčí, flexibilnější a odolnější (i proti šroubům z kopaček)

-          nový, štíhlejší design v KEEPERsport modré barvě

-          strategicky lépe umístění otvor pro tankování vody

tento nový prostor na vodu potřebuje menší množ

KEEPERdummy Junior

ÚPLNÁ NOVINKA: KEEPERdummy pro mládežnický trénink

Od teď nabízíme figuríny i v menší velikosti. Figurína Junior má výšku jen 175 cm. Tím pádem může už i mládež bez obav využívat všechny výhody, které KEEPERdummy během tréninku nabízejí.

 

Cena? 3990,-Kč. Samozřejmě nabízíme i při tomto produktu množstevní slevu. Pro více informací o produktu klikni na obrázek vlevo. 

Schau dir jetzt unser Produktvideo an