CE Header Image

KEEPERsport přichází s novým logem

Dostáváme nový nátěr! KEEPERsport 11. 11. 2020 na GoalkeeperDay přichází se zcela novým designem loga. Lehčí, dynamičtější a otevřenější novým výzvám: logo, s nímž se může ztotožnit každý brankář.

„NOVÉ LOGO, NOVÉ ŠANCE, STEJNÉ SNY, STEJNÁ VÁŠEŇ.“

Soutěž KEEPERsport Community Logo

Jsi kreativní a chceš vyhrát ZDARMA pár brankářských rukavic KEEPERsport * podle svého výběru? Potom nám zašli návrh loga pro světově se rozvíjející značku brankářů.

CO můžeš vyhrát?
Každý příspěvek / každý tvůrce obdrží exkluzivní kód voucheru * po odeslání loga metodou Drag & Drop, ušetříš slevu -40% na celý sortiment. Tři nejlepší návrhy loga KEEPERsport vyhrají ZDARMA brankářské rukavice Varan6 podle vlastního výběru.

JAK můžeš vyhrát?
1. Zde nahrej svůj návrh ⤵️. 2. Zadej svou e-mailovou adresu. * 3. Automaticky obdržíte kód exkluzivního voucheru.

PŘIPOJ SE k výhře!

NOVINKY ZE SVĚTA BRANKÁŘŮ

*Podmínky v účasti soutěži Community Logo

Účast v soutěži KEEPERsport GmbH je zdarma a je založena výhradně na následujících podmínkách.

Průběh soutěže
Soutěž trvá od 5. listopadu 2020 do 11. listopadu 2020. Během tohoto období máte možnost zúčastnit se této online soutěže.

Účast
Abyste se mohli soutěže zúčastnit, je třeba nahrát návrh loga (obrázek nebo video) pomocí formuláře a e-mailové adresy zadaných v bodě 2.

Kód exkluzivního voucheru se zobrazí automaticky po odeslání návrhu loga a zadání platné e-mailové adresy. Tento kód je platný do 20. listopadu 2020, 23:59 a lze jej uplatnit pouze jednou. Po zadání kódu v pokladně bude z doporučené ceny odečteno -40% u všech produktů z řady KEEPERsport.

Účast v soutěži je možná pouze v období průběhu soutěže. Návrhy loga přijaté po datu uzávěrky nebudou zařazené do soutěže. Účast v soutěži je zdarma. Po ukončení soutěže budou ze všech účastníků vylosováni celkem tři výherci, kteři si budou mžnosti jako výhru vybrat vlastní brankářské rukavice Varan6. Inetrní tým KEEPERsportu vyhodnotí tři nejlepší návrhy. Výherci soutěže budou informováni prostřednictvím zadané e-mailové adresy..

Konec soutěže
Pořadatel si výslovně vyhrazuje právo ukončit soutěž bez předchozího upozornění a bez uvedení důvodů. To platí zejména z jakéhokoli důvodu, který by narušil nebo zabránil běhu soutěže podle plánu.

Zřeknutí se odpovědnosti Facebooku
Tato propagace nemá žádné spojení s Facebookem a není v žádném případě sponzorována, podporována a ani organizována Facebookem.

Aplikované právo
Dotazy nebo stížnosti v souvislosti s regulérností soutěže by měly být směrovány na pořadatele soutěže, které máte možnost kontakovat (zaměstnanci KEEPEPERsport GmbH) e-mailem na office@keepersport.at nebo telefonicky na +43 2252 766 46.

Rozhodnutí pořadatelů soutěže je konečné.