• UnPadded

  Řada EAGLE

  UnPadded

  "Eagle" zobrazuje naši linii, která je vytvořena bez vycpávek. Jsou ideální pro brankáře, kteří nepotřebují velkou ochranu na bocích, ale upřednostňují vysokou funkčnost. Dvojitý materiál na bocích a kolenou zajišťuje lehkou ochranu, ale také i dlouhou životnost.

 • FoamPads

  Řada Panther

  FoamPads

  "Panther" je řada vytvořená pro brankáře, kteří si potrpí na lehkou ochranu. "FoamPads" jsou propracované pěnové vycpávky od firmy KEEPERsport, které na trávě zajišťují optimální ochranu boků a kolen.

 • RobustPads

  Řada Spider

  RobustPads

  Řada "Spider" se vyznačuje extrémní životností a funkčností kevlarových vycpávek na bocích a kolenou; tím pádem jsou ideální pro použití i na umělé trávě a jiných tvrdých površích. RobustPads vycpávky jsou oděruvzdorné a tak poskytují možnost nošení do extrémně tvrdých povrchů jako je umělá tráva. Anatomicky tvarované pěnové vycpávky chrání citlivé části těla.

 • PowerPads

  Řada Tiger

  PowerPads

  "Tiger" reprezentuje řadu, která je vytvořena s nejkvalitnějšími a nejhrubšími vycpávkami pro maximální ochranu na všech površích. Mnoho profi brankářů nedá na výrobky s takovými vycpávkami dopustit a používají je denně během tréninků i zápasů.

Nová Annualskin kolekce

KEEPERsport tréninkové produkty a spodní prádlo ztělesňují perfektní symbiózu mezi stylem, účelnými vlastnostmi a enormně vysokým komfortem při užívání.

Naše vylepšená linie "ANNUALskin" přizpůsobena designu úspěšné sérii #KeepItAll přináší řadu vylepšení a přesvědčuje i profesionálním designem díky kvalitní potisku a sublimaci s naším mottem #KeeptItAll.

ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti zevnitř ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za všech povětrnostních podmínek!