Chrániče KEEPERsport SAK Shin WIDE #Affected

  • Chrániče holení: Chrániče KEEPERsport SAK Shin WIDE #Affected Šedá
Označení KS618-002
Katalogová cena 1,790.00
1,590.00 Ušetříš   200.00
Tento výrobek je bohužel momentálně vyprodán !

Popis výrobku

#AFFECTEDV5 - Jsi připraven maximalizovat svůj výkon s chrániči KEEPERsport SAK #Affected? Tak pak si i připraven okouzlit tvé publikum. Tvým cílem je udržet si čisté konto!

Dodání 5-7 dní.


SAK chrániče holeně - High-Tech volba profesionálů - jsou od nyní dostupné i u KEEPERsportu! Tyto výjimečně lehké chrániče jsou nerozbitné a flexibilní.

Materiály použité v SAK chráničích jsou speciálně vrstvené aby pohltily nárazovou energii a poskytly vyšší úroveň ochrany než je tomu u obyčejných chráničů. Dodávané jsou spolu s hodnotnou kompresní ponožkou pro optimální fixaci chráničů a komfort nohy. V nabídce jsou tři různé šířky chráničů (thin - tenká, regular - běžná, wide - široká) jakož i čtyři různé velikosti (S až XL), čímž je zajištěn optimální komfort pro každé holeň. I profíci jako například Cristiano Ronaldo, Paul Pogba, Arturo Vidal, James Rodríguez, Anthony Martial, ale i brankářské hvězdy Thibaut Courtois, Diego Alves, Petr Čech, Iker Casillas, Rui Patrício a Ederson Moraes důvěřují genialitě tohoto produktu

Tabulka šířky chráničů:

THIN - tenká - obvod nohy do 34 cm

REGULAR - běžná - obvod nohy mezi 35 cm a 40 cm

WIDE - široká - obvod nohy od 41 cm

Tabulka velikosti postavy:

SMALL - 120 cm až 140 cm

MEDIUM - 141 cm až 160 cm

LARGE - 161 cm až 180 cm

XLARGE - 181 cm až 200 cm

Zobraz více Zobraz méně