Brankářské spodní kalhoty KEEPERsport GK Tiger LTD
–26%

  • Podvlékací kalhoty: Brankářské spodní kalhoty KEEPERsport GK Tiger LTD Šedá
  • Podvlékací kalhoty: Brankářské spodní kalhoty KEEPERsport GK Tiger LTD Šedá - 1
  • Podvlékací kalhoty: Brankářské spodní kalhoty KEEPERsport GK Tiger LTD Šedá - 2
Označení KS221-002
Katalogová cena 1,890.00
1,390.00 Ušetříš   500.00
Tento výrobek je bohužel momentálně vyprodán !

Popis výrobku

Dodání 5-7 dní!

 # AFFECTEDV5 - Jsi připraven maximalizovat svůj výkon s Brankářskými spodky KEEPERsport Tiger LTD? Tak pak si i připraven okouzlit tvé publikum. Tvým cílem je udržet si čisté konto!

Díky vaší konstruktivní zpětné vazbě vám můžeme nyní představit opět vylepšenou vlastní produkci KEEPERsport v novém stylu, kterou si oblíbili i profíci jako například Odysseas Vlachodimos (Panathinaikos Atény), Thorsten Kirschbaum (1. FC Norimberk), Michael Rensing (Fortuna Düsseldorf), Andreas Luksa (SCR Altach) nebo Thomas Kaminski (KV Kortrijk) a u nás např. David Bičík, Vlastimil Hrubý, Zdeněk Zlámal a další.

Barevně a designově perfektně přizpůsoben textil k rukavicím "VARAN5 - # AFFECTEDV5". Extrémně užitečné legíny Tiger LTD s technologií "ANNUALskin" s hrubými vycpávkami na bocích a kolenou.

Spodky zahřívají a chrání před svalovými zraněními v oblasti stehen a třísel. Zároveň má brankář extrémně chráněné boky díky silným pěnovým vycpávkám "PowerPads". Gumičky na zakončení se starají o neustálý příjemný komfort.

ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek!

Zobraz více Zobraz méně