Brankářské podvlékací triko KEEPERsport Tiger
–32%

  • Podvlékací trika: Brankářské podvlékací triko KEEPERsport Tiger  Šedá
  • Podvlékací trika: Brankářské podvlékací triko KEEPERsport Tiger  Šedá - 1
  • Podvlékací trika: Brankářské podvlékací triko KEEPERsport Tiger  Šedá - 2
Označení KS417-002
Katalogová cena 1,890.00
1,290.00 Ušetříš   600.00
Tento výrobek je bohužel momentálně vyprodán !

Popis výrobku

#AFFECTEDV5 - Jsii připraven maximalizovat svůj výkon s Brankářským podvlékacím trikem KEEPERsport Tiger LTD? Tak pak si i připraven okouzlit tvé publikum. Tvým cílem je udržet si čisté konto!

Barevně a designově perfektně přizpůsoben textil k rukavicím "VARAN5 - # AFFECTEDV5". Extrémně užitečný nátělník Tiger LTD s technologií "ANNUALskin" s hrubými vycpávkami na loktech.

U našich nových nátělník byly zapracovány několik technické novinky i nejmodernější textilní materiál. Vláknové mix zóny v kritických částech pod rameny zlepšují odolnost a cirkulaci vzduchu. Nový střih v oblasti krku vytváří stylovou optiku. Sublimační potisk v designu svalů zabezpečuje každému brankáři možnost senzačně se prezentovat. Tento nátělník se vyznačuje jedinečnou kombinací klasického nátělníku a velmi funkčních, anatomicky formovaných, silných vycpávek na loktech.

ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek!

Zobraz více Zobraz méně