Podvlékací triko KEEPERsport Tiger 3/4 LTD

  • Podvlékací trika: Podvlékací triko KEEPERsport Tiger 3/4 LTD Modrá
  • Podvlékací trika: Podvlékací triko KEEPERsport Tiger 3/4 LTD Modrá - 1
  • Podvlékací trika: Podvlékací triko KEEPERsport Tiger 3/4 LTD Modrá - 2
Označení KS417-615
Katalogová cena 2,090.00
1,590.00 Ušetříš   500.00
Tento výrobek je bohužel momentálně vyprodán !

Popis výrobku

#WeGoDenim s nátělníkem Tiger 3/4 LTD!

Předobjednávka! Zboží bude dostupné asi od 19.9.2018

Každý je nosí, každý je miluje! Nezáleží na tom, zda ve volném čase, do práce nebo na procházku. Rifle nebo Denim jsou známé na celém světě a může je nosit každý - je jedno kdy a kde.

Položili jsme si otázku: "Proč ještě nikdo nevymyslel kolekci pro brankáře v džínovém designu?" WHY NOT? Proč ne? Rozhodli jsme se pro první brankářskou kolekci v designu riflí - #WeGoDenim.

Pět různých brankářských rukavic ve všech cenových relacích, v nichž uvidíte chytat i profesionálů v podzimní části sezony 2018/19, tvoří základ této kolekce. K rukavicím se optimálně hodí i osvědčené spodní prádlo Annualskin s vycpávkami Tiger PowerPads (vycpávky na bocích, loktech a ramenou) s nejlepší ochranou. Cool budeš vypadat i v brankářském setu s krátkým rukávem také v riflovém designu.

U našich nových nátělník byly zapracovány několik technické novinky i nejmodernější textilní materiál. Vláknové mix zóny v kritických částech pod rameny zlepšují odolnost a cirkulaci vzduchu. Nový střih v oblasti krku vytváří stylovou optiku. Sublimační potisk v designu svalů zabezpečuje každému brankáři možnost senzačně se prezentovat

ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek!

Zobraz více Zobraz méně