Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC

  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC Černá
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC Černá - 1
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC Černá - 2
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC Černá - 3
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC Černá - 4
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace mi Trans Pro GC Černá - 5
print exclusive –36%
ABQ6464-3
Katalogová cena: 2,790.00
1,790.00 Ušetříš 1,000.00

Popis výrobku

Na základě našich podnětů a podnětů od našich zákazníků vytvořil Adidas tento speciální model rukavic Ace mi Trans Pro GC v černém designu. V této barevné kombinaci jde o exkluzivní a limitovanou edici.

Pěna:"Evo Zone Tech" - tři milimetry hrubá pěna "Evo Zone Tech" je nejvyšším vývojovým stupněm od firmy Adidas a kombinuje obě pěny "Zone Tech" ( "Grip Zone" na špičkách prstech) a speciální vlastnosti tlumení pěny (ostatní Chytací plocha). Zajímavostí je, že oba povrchy jsou zkombinovány již od výroby a spojené bez švů. Tím je vytvořena perfektní přechod mezi oběma pěnami bez rušivého šití. Pod touto pěnou se nachází čtyři milimetry silná vycpávka, která tlumí nárazy a zlepšuje komfort při nošení. "Zone Tech" je extrémně přilnavá pěna. V oblasti zóny "Abrasion" je zajištěna nejvyšší odolnost - například při vstávání z trávníku, nebo při dopadu při brankářském zákroku se tato oblast často dostává do styku s podložkou, proto firma Adidas vytvořila speciální pěnu, která zvýší životnost rukavic, ale neovlivní přilnavost pěny při chytání.

střih:Vnitřní střih prstů (Negative Cut); "Seamless Touch"Tělo rukavic:Extrémně lehký pocit zajišťuje zcela nové zpracování těla rukavic"Punching zóny"

vnější strana:Silikon pro lepší flexibilitu a nižší hmotnost rukavic

zapínání:"Close-Fitting Bandage" - bez rušivých švů se bandáž přizpůsobí na každé zápěstí

Shrnutí vlastností rukavic:Výrazné snížení hmotnosti rukavic díky eliminaci latexu v oblasti vnější strany rukavic a na jazyku. Nový, těsný střih bez švů zajišťuje příjemný a flexibilní komfort nošení.Drsné a zároveň rozumně umístěny silikonové části optimalizují vyrážení míče"Evo Zone Tech" je nejinovativnější pěna od firmy Adidas a plynule kombinuje obě pěny "Zone Tech" a "Nova". Zmenšené zóny "Abrasion" na dlani zajišťují delší životnost rukavic, ale i větší přilnavou plochu.

Potisk možný!!

Zobraz více Zobraz méně