Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro

  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro Modrá
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro Modrá - 1
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro Modrá - 2
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro Modrá - 3
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro Modrá - 4
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Fingersave Pro Modrá - 5
print –33%
AZ3694
Katalogová cena: 3,290.00
2,190.00 Ušetříš 1,100.00

Popis výrobku

Barevný update brankářských rukavic s ochranou prstů Ace Trans Fingersave Pro. Rukavicím Adidas důvěřují i ​​profíci jako Manuel Neuer, Marc-André ter Stegen, Loris Karius, David de Gea nebo Iker Casillas.

Doba dodání 5-7 dnů.

Pěna:Tři milimetry hrubá pěna "Evo Zone Tech" je novým nejvyšším vývojovým stupněm od firmy Adidas a kombinuje obě pěny "Zone Tech" ( "Grip Zone" na špičkách prstech) a speciální vlastnosti tlumení pěny "Nova" (ostatní Chytací plocha). Zajímavostí je, že oba povrchy jsou zkombinovány již od výroby a spojené bez švů. Tím je vytvořena perfektní přechod mezi oběma pěnami bez rušivého šití. Pod touto pěnou se nachází čtyři milimetry silná vycpávka, která tlumí nárazy a zlepšuje komfort při nošení. "Zone Tech" je extrémně přilnavá pěna. V oblasti zóny "Abrasion" je zajištěna nejvyšší odolnost - například při vstávání z trávníku, nebo při dopadu při brankářském zákroku se tato oblast často dostává do styku s trávou, proto firma Adidas vytvořila speciální pěnu, která zvýší životnost rukavic, ale neovlivní přilnavost pěny při chytání.

Střih:Speciální "CONTACT Maximizer" pro extrémně velkou plochu při kontaktu pěny s míčem"Punching zóny":Nová, velmi flexibilní ochrana na vnější straně z anatomicky vytvarovaných silikonových Lamely - vytvořená pro silnější a kontrolovanější vyrážení míčezapínání:"Close- Fitting Bandage" - bez rušivých švů se bandáž přizpůsobí na každé zápěstí

Vlastnosti:"High-Tec-FINGERSAVE" ochrana na 4 prstech (nelze se vytahovat)"Stretch-Strap": dvojitý široký jazyk, který se stará o nejlepší stabilitu, je nyní opět vylepšen"Loop" - pomoc při navlékání.

Potisk možný!!

Zobraz více Zobraz méně