Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer)

  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer) Modrá
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer) Modrá - 1
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer) Modrá - 2
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer) Modrá - 3
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer) Modrá - 4
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Adidas Ace Trans Pro NC (Manuel Neuer) Modrá - 5
Označení AZ3701
Katalogová cena 2,790.00
1,790.00 Ušetříš   1,000.00
Tento výrobek je bohužel momentálně vyprodán !

Popis výrobku

Oblíbené brankářské rukavice Adidas ACE-Trans-Pro jako speciální edice pro top brankáře světového formátu Manuela Neuera. Neuer byl před časem na návštěvě techno-open-air festivalu "Tomorrowland" v belgickém městě Boom. Na festivalu se mu velmi zalíbila hra světel a barev a proto požádal dlouholetého partnera, firmu Adidas, aby mu vytvořili design rukavic v podobném stylu.

POZOR předobjednávka: rukavice budeme mít na skladě asi od 8.2.2017

Pěna:"Evo Zone Tech" - tři milimetry hrubá pěna "Evo Zone Tech" je novým nejvyšším vývojovým stupněm od firmy Adidas a kombinuje obě pěny "Zone Tech" ( "Grip Zone" na špičkách prstech) a speciální vlastnosti tlumení pěny (ostatní chytací plocha) . Zajímavostí je, že oba povrchy jsou zkombinovány již od výroby a spojené bez švů. Tím je vytvořena perfektní přechod mezi oběma pěnami bez rušivého šití. Pod touto pěnou se nachází čtyři milimetry silná vycpávka, která tlumí nárazy a zlepšuje komfort při nošení. "Zone Tech" je extrémně přilnavá pěna. V oblasti zóny "Abrasion" je zajištěna nejvyšší odolnost - například při vstávání z trávníku, nebo při dopadu při brankářském zákroku se tato oblast často dostává do styku s vozovkou, proto firma Adidas vytvořila speciální pěnu, která zvýší životnost rukavic, ale neovlivní přilnavost pěny při chytání.

Střih:Vnitřní střih prstů (Negative Cut); "Seamless Touch"Tělo rukavic:Extrémně lehký pocit zajišťuje zcela nové zpracování těla rukavic"Punching zóny" / vnější strana:Silikon pro lepší flexibilitu a nižší hmotnost rukavic

Zapínání:"Close-Fitting Bandage" - bez rušivých švů se bandáž přizpůsobí na každé zápěstí

Vlastnosti:"Stretch-Strap", "Loop", "Double Thumb Wrap"

Shrnutí vlastností rukavic:Výrazné snížení hmotnosti rukavic díky eliminaci latexu v oblasti vnější strany rukavic a na jazyku. Nový, těsný střih bez švů zajišťuje příjemný a flexibilní komfort nošení. Drsné a zároveň rozumně umístěny silikonové části optimalizují vyrážení míče. Zmenšené zóny "Abrasion" na dlani zajišťují delší životnost rukavic, ale i větší přilnavou plochu.

Potisk možný!!

Zobraz více Zobraz méně