Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua

  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua Bílá
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua Bílá - 1
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua Bílá - 2
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua Bílá - 3
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua Bílá - 4
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice KEEPERsport GK-Glove Varan4 Pro NC Aqua Bílá - 5
print –47%
KS321-304
Katalogová cena: 1,690.00
890.00 Ušetříš 800.00
Tento výrobek je bohužel momentálně vyprodán !

Popis výrobku

Materiál

VARAN4 feat. #FLASHCORAL - NÁŠ ÚSPĚŠNÝ PRODUKT V NOVÉM a osvěžující DESIGNU!.

"VARAN" zosobňuje linii brankářských rukavic nejlepší kvality KEEPERsport, která je již několik let známá nejlepším materiálem a excelentním poměrem mezi cenou a kvalitou. Stylový design, praktické technické vlastnosti, vylepšení a zkušenosti profesionálních brankářů dělají z našich rukavic jedny z nejžádanějších produktů na trhu.Množství profesionály dlouhá léta důvěřuje kvalitě a použitým materiálem firmy KEEPERsport. Díky našim výborným službám a nejlepší kvalitě počet profi brankářů chytající v rukavicích KEEPERsport stále narůstá!

Design:Varan brankářské rukavice jsou díky své extra třídě významně viditelné v profesionálním sektoru. Spojují v sobě agresivitu se správným temperamentem, kvalitou a stylem!

Střih:"Negative Cut" (vnitřní) - latexové a snadno vytvarované prsty se starají o optimální komfort nošení a nejlepší přilnavost a kontakt na míč.

Pěna:Osvědčená top přilnavá pěna "" 4 mm Aqua Claw "" - senzační profi přilnavá pěnu zejména do mokrého počasí. Všechny námi používané pěny garantují nejlepší přilnavost zejména za nepříznivého počasí, výbornou odolnost a celkovou životnost rukavic.

Vnější strana:"Ventilační mesh zóny": efektivní prodyšná oblast se neustále stará o výbornou klima v rukavicích

Zapínání:Ks High-Tech jazyk na suchý zip je vylepšen o inovativní oblast "Embossed Latex Flap", která svou přilnavostí zabraňuje sklouznutí míče na vnitřní straně jazyk.

POTISK  MOŽNÝ!

Zobraz více Zobraz méně

"Negative Cut" (Innennaht) mit eng anliegenden Haftschaum-Schichteln aus"White Claw"-Latex und leicht in Fanghaltung vorgeformten Fingern sorgt füroptimierte Trageeigenschaften und den besten Grip und Kontakt am Ball.

"4mm Aqua Claw":
Ein regelrecht sensationeller Haftschaum, insbesondere für feuchtes und nasses Wetter. Unser Spezialhaftschaum bietet einen sensationellen Grip an jedem Ball, nicht nur, wenn die Bedingungen draußen wirklich widrigst sind. Er ist trotz seiner außerordentlichen Robustheit bei Trockenheit nicht für Kunstrasen geeignet.

"Ventilation Mesh Zone":
Effektiver Belüftungsbereich, sorgt jederzeit für ein Wohlfühlklima im Handschuh!