Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC

  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC Modrá
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC Modrá - 1
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC Modrá - 2
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC Modrá - 3
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC Modrá - 4
  • Torwarthandschuhe: Brankářské rukavice Varan5 KEEPERsport Pro NC Modrá - 5
print –30%
KS332-032
Katalogová cena: 1,990.00
1,390.00 Ušetříš 600.00
Akční balíčky : SET-KS51 SET-KS50

Popis výrobku

Naše top prodávány rukavice se vyznačují koncentrací na důležité, funkční efekty, které v současné době musí mít brankářské rukavice nejvyšší úrovně. Náš produktový manažer nemá rád zbytečné nesmysly, zapracovává jen nové funkce na základě důkladného přezkoušení jejich funkčnosti a důležitosti. Množství našich profi partnerů už roky důvěřuje rukavicím "Pro NC", které jsou oceňovány díky spolehlivosti, užitku a životnosti.

střih:"Negative Cut" (vnitřní střih prstů) - latexové a snadno vytvarované prsty se starají o optimální komfort nošení a nejlepší přilnavost a kontakt na míč.

Dual Thumb rollovers:Latex na palcích je přetočený do dvou stran, což zvětšuje kontaktní plochu na míč a zajišťuje větší stabilitu a ochranu v této části.

pěna:"4mm White Claw" - první volba Ks profi brankářů s velmi dobrou přilnavostí a odolností především v suchém počasí. Tato pěna přesvědčí i v mokrém počasí přesto, že nebyla vytvořena speciálně do takových podmínek.

Tělo rukavic:Vnější část a bandáž je tvořena novým materiálem "STB (Soft Tech Body)" - jde o extrémně lehký a příjemný, ale zároveň oděruodolný a stabilizační materiál. Soft Tech Body zajišťuje v rukavicích optimální klima a výrazně snižuje vlhkost způsobenou pocením se ruce"SCP" - Safe'n Comfort Power Wrist:Nový, asymetrický Ks navlékací systém extra třídy zajišťuje lepší manipulaci a snadnější navlékání rukavic. Zároveň snižuje riziko zranění zápěstí a zajišťuje mu maximální komfort

Zapínání rukavic:Ks High-Tech zapínání sestává ze stabilního jazyka. Ten je vhodně doplněn o inovovanou funkci "Embossed Latex Flap", která díky přidanému latexu pod chytač plochou zamezuje sesmeknutí se míče na jazyku.

POTISK MOŽNÝ

Zobraz více Zobraz méně