Complete Your Look


DOPORUČUJEME NA ZIMU


 

 

⚠️ SECRET DEAL ⚠️

KOPAČKY SKORO ZDARMA! ⚽️
Správná výstroj je pro brankáře polovina úspěchu! K tomu samozřejmě patří srdce každého brankáře: brankářské rukavice. Nesmírně důležité jsou ale také správné kopačky. Získejte nový pár brankářských rukavic od KEEPERsport s 50% slevou pouze na Goalkeeper Day a navíc ušetřete -25% na nejnovější kopačky v balíčku!

*Poznámky k uplatnění kódu
Sleva platí pouze v pátek 11. listopadu 2022 na všechny produkty KEEPERsport. U zboží ve výprodeji (pod 50% slevou) se sleva zvyšuje na -50%. Na zboží ve výprodeji (více než 50% sleva) sleva nemá žádný vliv. Slevy se vztahují na doporučenou cenu. Nezahrnuje akční balíčky, konfigurátory setu a výprodejové položky. Pouze do vyprodání zásob. Sleva platí jak offline v KEEPERbase, tak v online shopu (www.ks.zone).

Zjistit více o KEEPERsportu

Circle of Pros

Profesionální brankáři po celém světě využívají produkty KEEPERsport. Prostřednictvím úzké spolupráce a neustálé zpětné vazby s našimi profesionály se nám daří naše produkty neustále vyvíjet.


ZJISTIT VÍCE
Poslání

V KEEPERsportu můžete cítit vášeň pro produkt a brankářskou hru! V KEEPERbase působí mnoho současných i bývalých brankářů. Pro mnoho zaměstnanců a také ve vedení se koníček stal povoláním. Přesně tyto faktory jsou naším klíčem k úspěchu!


ZJISTIT VÍCE

 

 

Zjistěte více o brankářských rukavicích Varan

Střih

Znáte všechny různé střihy brankářských rukavic? Kromě klasických střihů, jako jsou vnitřní, vnější a kulatý střih, existuje také stále oblíbenější hybridní střih. Zde vám ukážeme různé střihy na základě našich brankářských rukavic KEEPERsport!


Zjistěte více
Průvodce lepicí pěnou

Pro mnoho amatérských i profesionálních brankářů je přilnavá pěna nejdůležitějším detailem brankářské rukavice. Bez ohledu na to, jakými funkcemi je vybaven, je to nakonec přilnavost, která se počítá. To je důvod, proč v KEEPERsport používáme pouze osvědčené pěny rukavic pro všechny naše modely brankářských rukavic Varan7.


Zjistěte více
Modely rukavic

Po celém světě existuje nespočet variant brankářských rukavic. Modely se liší designem, materiály a především cenou. Je těžké sledovat všechny modely. Proto jsme pro vás vytvořili přehled všech modelů Varan7.


Zjistěte více
Péče o rukavice

Správná péče o brankářské rukavice je nezbytná pro vaši perfektní přilnavost. Pro brankáře není nic lepšího a krásnějšího než perfektní úchop vaší rukavice. Zde jsou naše odborné tipy, jak ze svých brankářských rukavic vytěžit maximum.


Zjistěte více

KEEPERsport - největší brankářský obchod na webu!
Více než 600 brankářských rukavic ve všech dostupných stylech (šev, vnější šev, roll finger nebo hybrid), s nebo bez ochrany prstů pro začátečníky, děti, amatérské i profesionální brankáře. Zejména do naší kolekce brankářských rukavic Varan plynou 20 let zkušeností s produktem. Tyto brankářské rukavice jsou vhodné pro všechny povrchy (přírodní tráva, umělá tráva, tvrdý kurt a hala) a jsou dostupné ve všech velikostech pro děti i dospělé.

Brankářské rukavice od KEEPERsport
Značka KEEPERsport vždy stála za produkty nejvyšší kvality pro brankáře. Brankářské rukavice KEEPERsport jsou vyvinuty brankáři pro brankáře v Rakousku. Varianty kolekce Varan sahají od levných tréninkových rukavic až po exkluzivní profesionální modely. Na své si přijdou dospělí i děti: od velikosti 4 po velikost 11, od klasické černé po barevné – v KEEPERsportu najde každý své nejlepší brankářské rukavice. TIP: Už žádné kluzké míče! S naším bestsellerem KEEPERsport Aqua Glue máte perfektní přilnavost i za vlhkého počasí.

STAŇTE SE TESTEREM PRODUKTŮ

Brankářský textil od KEEPERsportu
Spodní prádlo KEEPERsport
 je již léta stálým společníkem mnoha světových brankářů. Mnoho profesionálních brankářů využívá tréninkový textil od KEEPERsportu. Ať už tílko nebo kraťasy – KEEPERsport má tu správnou ochranu pro dospělé i děti. Brankáři si mohou vybrat ze tří různých variant: Produkty ze série PowerPadded (PP) nabízejí největší ochranu. UnPadded (UP) oblečení nemá žádné vycpávky. Řada BasicPadded (BP) kombinuje flexibilitu se střední ochranou. Brankářské spodní prádlo a kalhoty by neměly chybět ve sportovní tašce každého brankáře. V závislosti na počasí, povrchu a preferencích si můžete vybrat mezi různými délkami: Můžete si vybrat dlouhý, krátky nebo tříčtvrteční (3/4) střih.