adidas Advancement Pack - ZCELA NOVÉ

adidas Advancement Pack je perfektní volbou pro brankáře a hráče, kteří chtějí zlepšit své schopnosti. Tento balíček nabízí špičkový výkon jak pro profesionály, tak pro ambiciózní sportovce. Na mistrovství Evropy v Německu budou profíci jako Manuel Neuer, Marc-André ter Stegen a Gianluigi Donnarumma nosit tento nový barevný design.

 • Predator - Ikona

  Celosvětově je adidas Predator Pro nejhranější brankářskou rukavicí – oblíbenou jak u profíků jako Manuel Neuer, Marc-André ter Stegen a Gianluigi Donnarumma, tak i u amatérských a rekreačních brankářů.

  Promo model adidas Predator vyniká svým vysoce ceněným profesionálním pěnovým gripem URG 1.0 – nejlepivější pěnou pro maximální grip!

  Ať už jste profesionál nebo amatér, řada Predator nabízí různé střihy a modely, které splní každou potřebu a rozpočet.

 • Predator kopačky - Oblíbenec fanoušků

  Moderní brankáři nejsou jen ochránci brány! Jsou tvůrci hry, stratégové a první útočná linie svých týmů. Aby zvládli tyto složité úkoly, potřebují obuv, která jim poskytne optimální kontrolu nad míčem, vynikající ovládání a sebevědomý projev na hřišti.

  Adidas Predator je pro tyto požadavky ideální obuv. Díky vysoce kvalitním materiálům a přilnavým pryžovým prvkům Strikeskin vždy udržíte kontrolu na hřišti.

 • COPA - Nadčasová klasika

  Hledáte brankářskou rukavici, která kombinuje klasickou eleganci s nejmodernější technologií? Pak je adidas COPA tou správnou volbou pro vás!

  Latexová hřbetní část vám poskytne vysokou stabilitu, aniž by omezovala vaši pohyblivost.

  Elastický pás zajišťuje optimální, individuální pohodlí s maximální stabilitou zápěstí.

  S adidas COPA na rukou jste připraveni na každou výzvu. Zažijte dokonalou kombinaci tradice, inovace a pohodlí a posuňte své brankářské dovednosti na vyšší úroveň.

 • COPA kopačky - KLASICKÁ KOŽENÁ LEGENDA

  Modely COPA od adidas jsou fotbalovými legendami. Po desetiletí okouzlují brankáře i hráče v poli svým nezaměnitelným stylem a nepřekonatelným výkonem.

  Na rozdíl od inovativních modelů Predator a F50 se Copa zaměřuje na nadčasové hodnoty a osvědčenou funkčnost. Je to perfektní obuv pro hráče, kteří oceňují tradici, pohodlí a čistou radost ze hry.

  Objevte kopačky COPA a zažijte dokonalé spojení tradice a inovace!

 • F50 kopačky - KONEČNĚ ZPĚT

  Fotbalová obuv adidas F50 je zpět! Po delší pauze se tato legendární řada vrací s novým designem a inovativními technologiemi. Řada F50 nahrazuje předchozí řadu X a nabízí hráčům všech úrovní dokonalou kombinaci rychlosti, agility a kontroly. Nespočet novinek, jako je podešev Sprintframe 360, vám umožní být ještě rychlejší!

  Klikněte zde a podívejte se blíže na tuto obuv!