Jak mohu zaplatit?

Kreditní karta

Přijímáme karty MasterCard, VISA a American Express.

Platební proces
Doporučujeme, abyste si pro tento účel připravili údaje o své kreditní kartě (společnost, která kartu vydala, jméno držitele karty, číslo karty, datum platnosti a volitelně bezpečnostní kód). Pokud objednávku nezadáte, nebude vám z vaší kreditní karty samozřejmě nic účtováno a rezervace automaticky vyprší po 1 až 2 týdnech (v závislosti na společnosti vydávající kreditní kartu).

Bezpečnost platby
Vaše bezpečnost je vždy naší nejvyšší prioritou, a proto při zacházení s vašimi osobními údaji uplatňujeme maximální péči a nejvyšší bezpečnostní standardy. Pro bezpečný přenos údajů o zákaznících v procesu objednávání a zejména údajů o kreditních kartách používáme zabezpečený způsob přenosu - tzv. Přenos „Secure Socket Layer“ (SSL) společností Stripe, který je certifikován a mezinárodně schválen pro PCI DSS 3D zabezpečený proces.

Pokud si stále nejste jisti, můžete nám své platební údaje zaslat také offline. Chcete-li to provést, předem vyberte platební metodu a dokončete objednávku. Poté nám telefonicky sdělte údaje o své kreditní kartě (jméno držitele kreditní karty, číslo, datum ukončení platnosti a bezpečnostní kód)!

Tímto způsobem můžeme zpracovat vaši objednávku bez elektronického přenosu údajů o kreditní kartě.

PayPal

PayPal je online platební služba, pomocí které můžete platit online snadno, rychle a bezpečně. S PayPal můžete také posílat platby pomocí vaší kreditní karty. Můžete také zkontrolovat stav své platby.

Výhody
Zboží obvykle obdržíte rychleji. Vaši platbu obdržíme okamžitě a zboží můžeme odeslat ihned po přijetí platby. PayPal používáte zdarma. Účet PayPal a platební transakce přes PayPal jsou pro vás jako kupujícího zcela zdarma. Ochrana kupujícího PayPal

Pomoc
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zabezpečení a ochraně kupujících.

Digital Wallets

Digital Wallets vám umožní snadno bezpečně nakupovat na internetu pomocí zařízení Apple nebo Android. Kreditní, debetní a předplacené karty národních bank musí být vloženy jednorázově nebo musí být propojeny přes účet PayPal. Jsou bezpečně uloženy a během transakce se nepřenášejí na obchodníka.

U nás můžete nakupovat s následujícími digitálními peněženkami:
• Apple Pay funguje s prohlížečem Safari. Pro více informací klikněte ZDE.
• Google Pay funguje na mobilních a stolních zařízeních Android. Pro více informací klikněte ZDE.
• Microsoft Pay funguje se smartphony společnosti Microsoft. Pro více informací klikněte ZDE.