KTERÁ PĚNA JE PRO MĚ OPTIMÁLNÍ?

Pěna je pro mnohé amatérských i profi brankářů nejdůležitější částí rukavic. Nezáleží na tom, jaké vlastnosti rukavice mají, nakonec stejně rozhoduje grip rukavic. Proto používáme pouze osvědčené top pěny na všech modelech Varan6 a Varan7 značky KEEPERsport.

Z čeho sestává pěna rukavic?
Přilnavá pěna se skládá z pěnové vrstvy, která je zodpovědná za odpružení a latexové vrstvy, která dává pocit přilnavosti mezi míčem a rukavicemi. Existuje několik variací v tom, jak je tato struktura použita na rukavicích. Abychom zaručili optimální držení, doporučujeme tloušťku latexu nejméně 3,5 milimetru.

Odpružení - důležitější než přilnavost?
Čím je pěnová vrstva tlustší, tím je ochrana před údery vyšší. Na druhé straně, tenčí vrstva umožní větší flexibilitu a tím i lepší kontrolu míče. Protože jsou naše pěny vytvářené v úzké spolupráci s profesionálními brankáři, používáme tlumící laminovací vrstvy, které byly testovány a potvrzeny na nejvyšší úrovni.

Najdi perfektní grip
V zásadě platí: čím měkčí latex, tím lepší přilnavost. Čím lepší je grip, tím kratší je životnost pěny. Zní to komplikovaně? Ale není! Protože každý kontakt s cizím předmětem (míč, prst, suchý zip, konstrukce brány, síťka atd.) Vytváří na latexu odírání. Opotřebení je samozřejmě vyšší, pokud mají rukavice měkčí směs umělých částic a pěnu přizpůsobenou zejména do mokrých podmínek. Na oplátku rukavice vydrží déle s tvrdší latexovou vrstvou. Náš vývojový tým rád srovnává tento proces s brzděním automobilu: mezi pneumatikami a povrchem vozovky je tření a obrušování.

Viz všechny uvedené pěny v našich modelech Varan7 a podle našich doporučení se rozhodni, který typ pěny je pro tebe nejvhodnější!

Při vývoji 4mm pěny Super Glue jsme si stanovili tyto hlavní cíle:

1. Grip do praxe
Jako brankář se musíš správně rozhodnout ve zlomku sekundy. Míč letící 100 km rychlostí se před tebou může kdykoliv odrazit do jiné strany. Proto jsme si dali při 4mm pěně Superglue záležet na tom, aby si navzdory výbornému gripu neměl žádné omezení při obranných zákrocích nebo při otevírání hry (rozehra rukou).

2. Správná rovnováha ...
... mezi přilnavostí a životností rukavic. Grip znamená automaticky rychlejší opotřebení: čím je přilnavost vyšší, tím dříve se pěna opotřebuje. Proto jsme vytvořili výkonnou profi pěnu s vylepšenými vlastnostmi pro širokou veřejnost. Se 4mm pěnou Superglue budeš mít silný grip za férovou cenu!

Malý tip:
Udržuj pěnu stále trošku vlhkou. Tak budeš mít zabezpečený optimální grip.

V intenzivních testech s mnoha amatérskými a profesionálními brankáři jsme vyvinuli zcela novou pěnu. Výsledkem 4 mm Supreme Claw je extrémně přilnavá profesionální pěna. Tyto rukavice si ihned zamiluješ - zaručeně!

4 mm Supreme Claw nabízí nejlepší grip přímo Z KRABICE. V intenzivních testech a s užitečnou zpětnou vazbou od mnoha profesionálních brankářů a amatéry jsme vyvinuli zcela novou přilnavou pěnu pro Varan7 Champ NC Whiteout. Každý brankář bude milovat zvuk zcela nové pěny Supreme Claw.

Se 4 mm Super White Claw dostáváš z vynikající přilnavosti za každého počasí. Směs částic tohoto latexu je extrémně měkká, a proto nabízí nejlepší přilnavost. Mnoho zkušeností od profesionálů a amatérů mluví také o překvapivě dlouhé životnosti této poměrně měkké, ale stále husté prémiové lepicí pěny.

4 mm hrubá přilnavá pěna je velmi populární v bílé barvě a nabízí neuvěřitelně silný grip! Je to velmi dobrá volba na tréninky a / nebo zápasy. Mnoho profesionálních brankářů se už léta spoléhá na vysoce kvalitní pěnu "4mm White Claw". Dlouhá životnost a skvělá přilnavost zroveň poskytnou potřebnou jistotu v bráně.

4 mm hrubá přilnavá pěna je také velmi populární v černé barvě a nabízí neuvěřitelně silný grip zejména v suchých podmínkách! Je to velmi dobrá volba na tréninky a / nebo zápasy. Mnoho profesionálních brankářů se už léta spoléhá na vysoce kvalitní pěnu "4mm Black Claw". Dlouhá životnost a skvělá přilnavost zroveň poskytnou potřebnou jistotu v bráně.

Pěna "4 mm Aqua Claw" má skvělou přilnavost zejména v mokrých podmienakch. Díky mimořádné robustnosti není vhodná na umělý trávník v suchých podmínkách.

Malý tip v suchých podmínkách:
Udržuj pěnu vždy mírně vlhkou. Takto získáš optimální grip.

4mm Claw - překvapivě kvalitní pěna, která "stojí na svém místě" i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Další výhodou je mimořádná robustnost, která zaručuje úžasnou životnost.

3mm Resist Claw nabízí dokonalou rovnováhu mezi dobrou přilnavostí a odolností. Velkou výhodou této lepivé pěny je její mimořádná robustnost, která zaručuje úžasnou životnost i na tvrdých površích, umělém trávníku a v halách. Tato pěna je proto obzvlášť vhodná pro tyto podklady. Ideální souhra mezi přilnavostí a životností.

3mm Claw byla navržena speciálně pro intenzivní tréninky. Silné stránky této pěny jsou především v poměru cena-výkon a dlouhé životnosti. Zvláště pro děti nabízí tato pěna ideální alternativu k velmi nákladným modelem. Vzhledem k dobré, ale ne vynikající podmínky gripu, se brankáři musí ještě více soustředit na techniku chytání, zejména na tréninkových jednotkách a na střeleckých trénincích, a budou z toho těžit v zápasech u rukaviaciach s vynikající přilnavostí.