KEEPERSPORT PORADENSTVÍ OHLEDNĚ PĚNY RUKAVIC

Pěna je pro mnohé amatérské i profi brankáře nejdůležitější částí rukavic. Nezáleží na tom, jaké vlastnosti rukavice mají, nakonec stejně rozhoduje grip rukavic. Proto používáme pouze osvědčené top pěny na všech modelech Varan6 značky KEEPERsport.

Z čeho se skládá pěna rukavic?
Přilnavá pěna se skládá z pěnové vrstvy, která je zodpovědná za odpružení a latexové vrstvy, která dává pocit přilnavosti mezi míčem a rukavicemi. Existuje několik variací v tom, jak je tato struktura použita na rukavici. Abychom zaručili optimální držení, doporučujeme tloušťku latexu nejméně 3,5 milimetru.

Handschuhbelag Aufbau

Odpružení - důležitější než přilnavost?
Čím silnější je pěnová vrstva, tím vyšší je ochrana před silnými střelami. Na druhé straně tenčí vrstva umožňuje větší flexibilitu a tím i lepší kontrolu míče. Protože naše pěny vznikají v úzké spolupráci s profi brankáři, používáme tlumící pěnové vrstvy, které byly testovány na nejvyšší úrovni a ukázaly se jako velmi dobré.

Najdi perfektní grip
V zásadě platí: čím měkčí latex, tím lepší přilnavost. Čím lepší je grip, tím kratší je životnost pěny. Zní to komplikovaně? Ale není! Protože každý kontakt s cizím předmětem (míč, prst, suchý zip, konstrukce brány, síťka atd.) Vytváří na latexu odírání. Opotřebení je samozřejmě vyšší, pokud mají rukavice měkčí směs umělých částic a pěnu přizpůsobenou zejména do mokrých podmínek. Na oplátku rukavice vydrží déle s tvrdší latexovou vrstvou. Náš vývojový tým rád srovnává tento proces s brzděním automobilu: mezi pneumatikami a povrchem vozovky je tření a obrušování.

PĚNY KEEPERSPORT

KEEPERsport Varan6 Super White Claw

Naše absolutně špičková pěna, kterou doporučujeme pro brankáře na profesionální úrovni! Se 4 mm silnou latexovou vrstvou a speciální zabudovanou tlumicí laminovací vrstvou zaručuje 4 mm Super White Claw skutečně vynikající přilnavost za všech povětrnostních podmínek. Směs částic tohoto latexu je mimořádně jemná, a proto nabízí nejlepší přilnavost. Mnoho poznatků profesionály i amatéry hovoří i o překvapivě dlouhé životnosti této dost měkké, ale stále silné prémiové přilnavé pěny.

NAŠE HODNOCENÍ:

Bewertung Super White Claw

RUKAVICE SE 4MM PĚNOU SUPER WHITE CLAW

4mm Superglue

4mm Superglue je novinkou ve Varan historii. Poprvé jsme do pěny zapracovali grip částice, které zajišťují ještě lepší přilnavost. Při vývoji této pěny jsme měli dvě hlavní priority:

1. Grip do praxe
Jako brankář se musíš správně rozhodnout ve zlomku sekundy. Míč letící 100 km rychlostí se před tebou může kdykoliv odrazit do jiné strany. Proto jsme si dali při 4mm pěně Superglue záležet na tom, aby si navzdory výbornému gripu neměl žádné omezení při obranných zákrocích nebo při otevírání hry (rozehra rukou).

2. Správná rovnováha ...
... mezi přilnavostí a životností rukavic. Grip znamená automaticky rychlejší opotřebení: čím je přilnavost vyšší, tím dříve se pěna opotřebuje. Proto jsme vytvořili výkonnou profi pěnu s vylepšenými vlastnostmi pro širokou veřejnost. Se 4mm pěnou Superglue budeš mít silný grip za férovou cenu!

Malý tip:
Udržuj pěnu stále trošku vlhkou. Tak budeš mít zabezpečený optimální grip

NAŠE HODNOCENÍ:

RUKAVICE SE 4MM SUPERGLUE

RUKAVICE SE 4MM SUPERGLUE

4mm White Claw

Mnoho profesionálů z KEEPERsportu s ní chytá a miluje ji! Tato oděruvzdorná přilnavá pěna nabízí opravdu dobrý pocit z gripu, zejména v suchých podmínkách. Zpětná vazba z naší komunity ukazuje, že 4 mm pěnová vrstva nabízí skvělou přilnavost i ve vlhkých a mokrých podmínkách.

NAŠE HODNOCENÍ:

Bewertung 4mm White Claw

RUKAVICE S WHITE CLAW

4mm Black Claw

4 mm hrubá přilnavá pěna je také velmi populární v černé barvě a nabízí neuvěřitelně silný grip! Je to velmi dobrá volba na tréninky a / nebo zápasy. Mnoho profesionálních brankářů se už léta spoléhá na vysoce kvalitní pěnu "4mm Black Claw". Dlouhá životnost a skvělá přilnavost zroveň poskytnou potřebnou jistotu v bráně.

NAŠE HODNOCENÍ:

Bewertung 4mm Black Claw

RUKAVICE SE 4MM BLACK CLAW

4mm Aqua Claw

"4mm Aqua Claw" je senzační přilnavá pěna, zejména do vlHkého a mokrého počasí. Tato speciální pěna nabízí senzační grip na každý míč - nejen když jsou vnější podmínky skutečně nepříznivé. Navzdory své mimořádné robustnosti není vhodná na umělý trávník v suchých podmínkách.

Malý tip v suchých podmínkách:
Udržuj pěnu vždy mírně vlhkou. Takto získáš optimální grip.

NAŠE HODNOCENÍ:

RUKAVICE SE 4MM AQUA CLAW

RUKAVICE SE 4MM AQUA CLAW

4mm Supersoft

Naše 4mm pěna Supersoft je překvapivě kvalitní přilnavá pěna, která ví, jak zaujmout i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Díky skvělému poměru ceny a výkonu a úžasné životnosti jsou tyto brankářské rukavice vždy věrným společníkem při trénování mnoha zákazníků KEEPERsport.

NAŠE HODNOCENÍ:

RUKAVICE SE 4MM SUPERSOFT

RUKAVICE SE 4MM SUPERSOFT

SERVIS & PODPORA

Die richtige Handschuhpflege

Správná péče o rukavice
Grip nových rukavic je prostě nepopsatelný. Sen každého brankáře! Pro dosažení delší extrémní přilnavosti doporučujeme důkladné očištění pěny před prvním použitím. Podrobné informace k péči o rukavice najdeš zde.

Handschuhschnitte

Který střih je pro mě optimální?
Každý brankář má jiný vkus: to se netýká jen značky, pěny nebo designu, ale i výběru střihu rukavic. Bližší vám představíme běžné střihy prstů: klikni zde a dozvíš se více.

Torwarthandschuhmodelle

Najdi vhodný model rukavic
Je obtížné vytvořit přehled všech dostupných modelů. Proto jsme vytvořili přehled všech modelů rukavic Varan6. Více se dozvíš zde.