Goalkeeper Glove Guide Everything you need to know about goalkeeper gloves

Staň se brankářským expertem

Brankářské rukavice jsou nejdůležitějším nástrojem každého brankáře. Ruku od míče dělí pouze rukavice. Dobré brankářské rukavice také pomáhají s jistotou chytat i těžké střely. Jen brankář, který se dobře cítí ve svých rukavicích, může podat svůj nejlepší výkon. Jak ale najít dokonalé rukavice pro sebe? S různými střihy, pěnami a modely lze snadno ztratit přehled.

Glove Guide

My v KEEPERsportu můžeme čerpat z více než 20letých zkušeností v oboru, a proto jsme osvědčenými odborníky v oblasti brankářských rukavic. Jaké střihy rukavic existují? Která pěna je nejlepší? Jak mohu pečovat o své rukavice? Jaké modely rukavic jsou dostupné?

V našem průvodci rukavicemi najdeš odpovědi na tyto otázky a ještě mnohem víc. Proklikej se teď a staň se expertem na brankářské rukavice.

Střihy rukavic
Střihy rukavic

Vnitřní, kulatý a klasický střih nejsou jediné střihy na trhu. K dispozici je nespočet hybridních střihů. Nech nás, abychom tě provedli bludištěm střihů brankářských rukavic.


Zde najdeš více o střizích rukavic
Průvodce pěnou rukavic
Průvodce pěnou rukavic

Pro každé počasí a druh povrchu existuje speciální typ pěny. Náš průvodce pěnou vám pomůže najít ideální pěnu pro brankářské rukavice!


Najdi svou ideální pěnu
Modely rukavic
Modely rukavic

Modelů brankářských rukavic je opravdu nespočet. Modely se liší designem, materiály a především: cenami. Vytvořili jsme pro tebe přehled všech modelů brankářských rukavic Varan7.


Zde najdeš více o modelech rukavic
Péče o rukavice
Péče o rukavice

Brankářská rukavice je drahá záležitost. Abys ušetřil peníze a prodloužil jejich životnost, měl bys o ně správně pečovat. Chraň životní prostředí tím a prodluž životnost rukavic!


Chci pečovat o své rukavice