Naše firma KEEPERsport CZ

Jméno firmy KEEPERsport vzniklo v Rakousku v týmu brankářských specialistů kolem Georga Heue bývalého rakouského reprezentačního brankáře a dodnes aktivně působícího trenéra brankářů ADMIRY WACKER Vídeň. 

 

Tento tým se vždy snažil sestavit ucelenou nabídku profi brankařského vybavení a  spolupracuje s největšími výrobci těchto produktů, jako jsou UHLSPORT, REUSCH, PUMA, ADIDAS, NIKE, ERIMA, SELLS, UNDER ARMOUR. S těmi konzultuje nové trendy a podílí se i na vývoji nových výrobků. Specializuje se i na kompletní vybavení klubů tzv. na klíč. Firmy Adidas, Puma, Nike, Erima a Uhlsport jsou tomu dobrou zárukou.

 

Velmi kvalitní je i produkce vlastních výrobků se značkou KEEPERsport, která je stále častěji vyhledávaná pro svou kvalitu u všech výkonostních skupin brankářů. Poměr kvalita a cena je opravdu skvělý. Všechny výrobky jsou dlouhodobě a kvalitně testovány profi brankáři ze všech evropských lig. U nás je zboží testováno především našimi promo brankáři - David Bičík, Přemysl Kovář, Vlastimil Hrubý, Zdeněk Zlámal, Luděk Frydrych, Jaroslav Belaň a dalšími.

Naše heslo je každého brankáře vybavit opravdu všemi potřebnými produkty, dbát na vysokou kvalitu za bezkonkurenční ceny a hlavně na bezpečnost při sportovním výkonu. Každou sezónu přicházíme s mnoha novými výrobky a s velkým předstihem je proti konkurenci nabízíme v našem on-line shopu.