INFORMACE O VRÁCENÍ

Zboží můžete vrátit do 14 dní. Čtrnáctidenní lhůta začíná běžet přijetím zboží. Z práva na odstoupení jsou vyloučeny tištěné, personalizované nebo použité položky.

Při návratu je třeba dodržovat následující body
1. Zboží musí být vráceno do 14 dnů od dodání.
2. Vrácené zboží nesmí být použité ani vyprané, aby jej bylo znovu možné prodat.
3. Zboží musí být vráceno v původním obalu včetně všech nepoškozených štítků.
4. Originální obal (krabice) obuvi nesmí být poškozen lepícími štítky či páskami.
5. Náklady na dopravu při vrácení hradí zákazník. Nezasílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Veškeré vzniklé dodatečné náklady budou účtovány zákazníkovi.
6. Pokud nebude zohledněn jeden z výše uvedených bodů, vyhrazujeme si právo odmítnout vrácení nebo snížit částku vrácení peněz za zboží
7. V případě sad nebo produktů, na které byla původně uplatněna množstevní sleva, nebude při částečném vrácení produktů již množstevní sleva zohledněna. S kreditem za vrácené zboží je množstevní sleva nebo stanovená cena započtena oproti individuální ceně zadrženého zboží.

Vrácení - krok za krokem
• Vytiskněte si prosím formulář pro vrácení zde >> Formulář << a kompletně jej vyplňte a přiložte ke zboží společně s originální fakturou.
• Balíček odešlete na níže uvedenou adresu na vaše vlastní náklady.
• Vrácení peněz obdržíte do 14 dnů od přijetí a kontroly vráceného zboží stejnou platební metodou, jakou jste použili při nákupu.

Zpáteční adresa
KEEPERsport CZ
Palackého 1930
530 02 Pardubice
Česká Republika

Výměna zboží
Výměna zboží není možná. Na požadovanou položku vytvořte jednoduše novou objednávku.

Reklamace
Ve výjimečných případech, kdy produkt nesplňuje vaše očekávání z kvalitativních důvodů, musíme nejprve zkontrolovat, zda se na případ vztahuje záruka. Zašlete prosím několik podrobných fotografií vadného místa s podrobným popisem problému na adresu office@keepersport.cz nebo na číslo +420 608 032 114 (je-li to možné, přiložte také kopii faktury nebo číslo faktury). V každém případě potřebujeme vaše jméno, číslo zákazníka a alespoň přibližné datum vystavení faktury. Budeme vás co nejdříve kontaktovat a objasníme vám, jak dále postupovat.

Kontakt
T: +420 608 032 114
M: office@keepersport.cz