Společná ochrana životního prostředí
Před odesláním online objednávky si znovu přesně zkontrolujte dodací adresu. Společně vytváříme krátké přepravní trasy a tím se snažíme snižovat emise CO2.

Doba přípravy
Skladové položky jsou obvykle odesílány do 1-2 pracovních dnů. Příprava položek k expedici může způsobit zpoždění odeslání o několik dní.

Doba přepravy zásilky
Jakmile bude váš balíček odeslán, obdržíte na vaši e-mailovou adresu fakturu a sledování zásilky (od Shipcloud). Zásilka bude poté doručena do 1 až 2 pracovních dnů. Pokud jste neobdrželi informaci o sledování zásilky, zkontrolujte prosím nejprve složku se spamy.

Počet zásilek
Vzhledem k tomu, že máme několik skladových míst, může se stát, že vaši objednávku obdržíte v několika dodávkách. Tyto informace jsou zpravidla uvedeny při potvrzení objednávky. Poskytovatel přepravní služby (GLS a ČESKÁ POŠTA) je určen automaticky na základě umístění úložiště zboží a objemu zásilky. V den, kdy expedujeme určitý produkt vaší objednávky z jednoho z našich skladů, obdržíte pouze fakturu za tento expedovaný produkt. Za tyto dodávky zákazníkovi neúčtujeme žádné další náklady na dopravu.

Tip
Pokud během dne nikdo není doma, nechte si balíček poslat na adresu vaší společnosti.

Následné změny
Jakmile je online objednávka provedena, již není možné změnit dodací adresu nebo provést částečné doručení.

Cena

Při objednávce nad 2500 Kč: poštovné 75 Kč
Při objednávce od 1000 Kč do 2499 Kč: poštovné 120 Kč
Při objednávce do 999 Kč: poštovné 170 Kč


V případě, že se rozhodnete pro částečné doručení, spočítáme náklady na dopravu pro každou zásilku zvlášť.