Představujeme živoucí adidas Energy Citrus Pack, který do vaší sezóny vnáší čerstvou energii a živé barvy. Tento balíček obsahuje brankářské rukavice Predator & Copa, spolu s odpovídajícími fotbalovými botami ze sil Predator, Copa & X - dokonale vyrobenými pro optimální výkon a nezaměnitelný styl.

 • ČÍSLO 1 MEZI BRANKÁŘSKÝMI RUKAVICEMI

  Po celém světě jsou brankářské rukavice adidas Predator Pro nejhranější - prosazované profesionály jako Manuel Neuer, Marc-André ter Stegen a Kevin Trapp, stejně jako amatérskými a rekreačními brankáři.

  Propagační model adidas Predator vyniká svou vysoce ceněnou profesionální latexovou pěnou URG 1.0 - poskytující maximální přilnavost a kontrolu.

  Ať už jste profesionál nebo začátečník, řada Predator nabízí rukavice s různými střihy a modely, které vyhovují každému rozpočtu.
   

 • UNIVERZÁLNÍ VOLBA

  Moderní brankáři jsou více než jen zastavovači střel! Fotbalové dovednosti se každým rokem stávají stále důležitějšími a jako brankář vašeho týmu potřebujete ideální obuv, abyste mohli maximalizovat svůj potenciál.

  Fotbalové boty Predator nejen chytí pozornost na hřišti, ale také poskytují optimální kontrolu míče a vynikající manipulaci. Vyberte si adidas Predator a stanovte nové standardy ve výkonu a stylu!
   

 • ČASOVĚ BEZČASNÁ KLASIKA

  Hledáte brankářské rukavice, které kombinují klasickou eleganci s nejmodernější technologií? Pak je adidas Copa Pro pro vás tou správnou volbou!

  Latexová zádová ruka vám poskytne vysokou úroveň stability, kterou jste vždy potřebovali, aniž by omezovala vaše pohyby.

  Elastický pásek zajistí optimální, personalizovaný komfort s maximální stabilitou v zápěstí.

  Thump Wrap nabízí rozšířenou plochu pro chytání.
   

 • KULTURA SE SETKÁVÁ S INOVACÍ

  Modely adidas Copa jsou institucí ve fotbalovém světě, těší se kultovnímu postavení mezi brankáři a hráči na hřišti. Boty Copa jsou charakterizovány svým klasickým, širším střihem, který zajišťuje pohodlné nošení a optimální kontrolu míče.

  Na rozdíl od modelů Predator a X, které se zaměřují na inovativní technologie a futuristický design, Copa stojí za časovou elegancí a ověřenou funkcionalitou. Objevte fotbalovou obuv Copa a zažijte dokonalou kombinaci tradice a inovace!
   

 • NEJRYCHLEJŠÍ

  Objevte adidas X Energy Citrus - ultimátní fotbalovou obuv pro explozivní zrychlení a nepřekonatelnou lehkost.

  Ve světě fotbalu jde všechno o rychlost. adidas X Solar Energy je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout maximální rychlosti a nechal své soupeře za sebou. Buďte první, kdo pocítí rozdíl!