Zapoj se - Přihlaš se nyní na KEEPERbattle v sobotu 29. června 2024!

KEEPERbattle, podporovaný KEEPERsportem a PUMA, míří do dalšího kola!

Během několika kliknutí můžeš být součástí TOHO golmanovského události roku. Zaregistruj se ve formuláři níže a získej veškeré novinky a informace o KEEPERbattle v sobotu 29. června 2024 v KEEPERbase v Kottingbrunn (Rakousko)! Turnaj začne kolem 9:00 ráno a po úspěšné registraci obdržíš více informací, jako je rozvrh.

Co zažili jsme loni! Desítky brankářů z více než 10 různých zemí soupeřily v přímých duelech o korunu mistra KEEPERbattle 2023.

Budeš součástí i letos a zažiješ celý den čistého ŠÍLENSTVÍ BRANKÁŘŮ! S jednorázovou registrační poplatkem 79,95 EUR si zajistíš své místo, včetně profesionálního zápasového oblečení od PUMA, rukavic KEEPERsport a exkluzivního slevového kódu na tvůj další nákup u KEEPERsportu!

Zde najdeš užitečné odpovědi na různé otázky. Pokud máš stále nezodpovězené dotazy, napiš nám na e-mail office@keepersport.net!

Co zahrnuje registrační poplatek?

Registrační poplatek zahrnuje účast v turnaji, profesionální zápasový outfit od PUMA, rukavice brankáře od KEEPERsportu a exkluzivní slevový kód.

Jak vysoký je registrační poplatek?

Registrační poplatek pro KEEPERbattle v sobotu 29. června 2024 v Kottingbrunn je 79,95 EUR na osobu.

Jaké jsou podmínky účasti?

Registrace a účast jsou možné pouze od 16 let.

Důležité: Dvojice jsou losovány náhodně. Proto se může stát, že se setkáte s zkušenými a staršími brankáři. Apelujeme na rozum a soudnost účastníků!

Mohou ženy-brankářky soutěžit?

Fotbal je pro každého a každý má své místo ve skvělé brankářské komunitě. Bez ohledu na pohlaví. Bez ohledu na to, zda jste profesionál, amatér nebo začátečník. Všichni jsou vítáni na KEEPERbattle!

Mohou účastnit se i hráči z pole?

Samozřejmě. Pokud se odvážíte? ;-)

Co je zajištěno?

Po úspěšné registraci na KEEPERbattle automaticky obdržíte profesionální zápasový outfit od PUMA a rukavice brankáře od KEEPERsportu. Stačí uvést odpovídající textilní velikost ve registračním formuláři!

Co si mám přinést?

Na turnaj si prosím přineste vlastní fotbalové kopačky, neboť je nezajišťujeme. Kopačky s hřeby jsou zakázány! Nicméně můžete si je zakoupit na místě v největším obchodě s brankářským vybavením na světě za zvýhodněné ceny, pokud budete potřebovat. Zbytek vybavení, jako je outfit a rukavice brankáře, vám bude poskytnut a budou vaše po skončení turnaje!

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás:

E-Mail 
Instagram 
Facebook
Whatsapp +43 676 7664611
 Telefon  +43 2252 76646

Jsme k dispozici kdykoliv!

Tady jsou ceny, které můžete vyhrát na KEEPERbattle!

Na výběr jsou:

Vítěz: 2x VIP vstupenky na zápas Borussie Dortmund + 5 párů rukavic brankáře od KEEPERsportu dle vašeho výběru

Porazitel finále: 2x VIP vstupenky na zápas FC Red Bull Salzburg + 3 páry rukavic brankáře od KEEPERsportu dle vašeho výběru

Porazitel semifinále: 2x VIP vstupenky na zápas SK Rapid Wien + 2 páry rukavic brankáře od KEEPERsportu dle vašeho výběru

Porazitel čtvrtfinále: 2x vstupenky na zápas FC Red Bull Salzburg v rámci Ligy mistrů / Evropské ligy

Porazitel osmifinále: 2x vstupenky na zápas rakouského národního týmu (ÖFB) v rámci zápasu Ligy národů

Kde se koná KEEPERbattle 2024?

KEEPERbattle v Rakousku se bude konat přímo v “heart of goalkeeping” - také známé jako naše KEEPERbase. Zápasy se budou hrát na naší interní trávě.

Anzengrubergasse 26, 2542 Kottingbrunn - Rakousko