KEEPERdummy Pro vs. Konvenční - Který zvolíš?

Ať už je to Alisson Becker ve FC Liverpool, Lionel Messi ve Inter Miami nebo Kylian Mbappe v Paris Saint-Germain - všichni trénují na nejvyšší úrovni s pomocí KEEPERsport KEEPERdummy. Optimalizuj svůj brankářský trénink, rehabilitační trénink nebo týmový trénink nyní a vyber si mezi dvěma různými variantami KEEPERdummy - dvounohým nebo tradičně jednonohým. Dozvíš se vše o KEEPERsport KEEPERdummies!

 • KEEPERdummy Pro

  Objevte přepracovaný KEEPERdummy, unikátní tréninkový nástroj nyní vylepšený o dvě nohy pro vynikající výkon a ještě větší potenciál.

  KEEPERdummy Pro s duálními nohama přináší mimořádně realistické tréninkové seance pro brankáře i hráče na hřišti, získává uznání od renomovaných mezinárodních klubů, včetně Paris St. Germain a FC Liverpool.

  S rozměry 198 cm na výšku a 75 cm na šířku KEEPERdummy Pro poskytuje realistické prostředí pro trénink. Jeho odolná konstrukce zaručuje dlouhou životnost a odolnost, zatímco váha 40 kg zajišťuje stabilitu a pevnost. Inovativní dvě nohy nabízejí flexibilitu umožňující postavení až 110 cm od sebe, aby se simulovaly různé herní situace. Tato všestrannost činí z KEEPERdummy Pro nezbytného společníka pro efektivní trénink jak pro brankáře, tak i pro hráče na hřišti.

 • KEEPERdummy

  KEEPErdummy Manekýn posouvá fotbalový trénink na další úroveň. V moderním tréninku je KEEPErdummy téměř povinnou výbavou každého trenéra brankářů. Ať už je používán amatérskými nebo profesionálními týmy, náš nafukovací manekýn je možné vidět téměř na každém hřišti.

  KEEPErdummy lze použít k provádění a hraní útočných akcí, různých situací v pokutovém území, ve standardních situacích jako jsou volné kopy a rohy, v koordinačních cvičeních a dokonce i v taktických cvičeních. Protože je nafukovací, je velmi snadné ho vzít s sebou na tréninkové kempy.

  Klikněte na produkt pro více informací.

Zjisti více o KEEPERdummy!