302 Redirect

CREATORS ONLY. NO FAKERS. 
Tentokrát se nejedná jen o malé designové změny, bylo vylepšeno několik technických vlastností. Poprvé můžeš chytat v rukavicích Predator Pro i bez jazyka. Bandáž je totiž na všech rukavicích (výjimkou je pouze model Predator Pro NC Junior) flexibilně odnímatelná. Bez jazyka rukavice přirozeně sedí na ruce a zajišťují naprostou volnost pohybu. Na druhé straně bandáž se stará o dodatečnou stabilizaci zápěstí.
Rozhodnutí je na tobě: jsi za inovaci bez bandáže nebo za tradiční bandáž?

adidas startuje nejdůležitější část sezóny 2018/2019 s8 novými modely rukavic. V nabídce je i stále oblíbenější model Predator Pro Hybrid, nyní poprvé i s top promo pěnou URG1.0 od firmy adidas.
V nabídce nemohou chybět "klasické" rukavice Predator Pro NC s oběma typy pěny URG. Novinkou je pletené tělo rukavic Predator Pro Fingersave a vnitřní střih prstů.

ERROR: Content Element with uid "97357" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Kopačky

Velké změny nenastaly jen u brankářských rukavic, ale i u kopaček značky adidas. Především kopačky NEMEZIZ 19.1 udělali výrazný krok vpřed.
Pro nás brankáře je ale důležité, že všechny druhy kopaček, ať už Predator, X, Copa nebo NEMEZIZ, se designově perfektně hodí k rukavicím adidas. Přesvědč se sám:

Predator

Predator

Nemeziz

NEMEZIZ

COPA

Copa

X

X