adidas Marinerush - nový balíček!

Adidas jde do dalšího kola – se zbrusu novou barvou adidas Marinerush! Díky novému designu Predator, Copa a X v sytě lesklé modré barvě! Zkombinujte své brankářské rukavice Predator s odpovídajícími kopačkami ve vzhledu Marinerush!

Nové brankářské rukavice Predator v tmavě modré barvě s jasnými odlesky a červenými hroty naprosto přitahují pozornost! Pokud jde o kopačky, můžete si vybrat mezi Predator, Xa Copa! Dosáhněte nových výšin a získejte stejné brankářské rukavice, které preferují top hvězdy jako Manuel Neuer, Emiliano Martinez a Aaron Ramsdale. Všechny modely z kolekce Marinerush jsou k dispozici u KEEPERsportu. Veškeré podrobnosti najdete zde!

 • Technické vlastnosti

  high definition grip
  Integrované silikonové prvky na hlavě rukavice vám zaručují dostatečnou přilnavost a především ochranu, zejména při úderu míče.

  thumbwrap
  Latexový obal na palci dále zvyšuje adhezivní pěnový kontakt s míčem a zlepšuje váš úchop.

  URG 1.0 nebo 2.0
  URG 1.0 je absolutně prémiová přilnavá pěna s extrémní přilnavostí. Buďte však opatrní: lepicí pěna je velmi citlivá, a proto podléhá vysokému opotřebení. Náš tip: Používejte URG 1.0 pouze na přírodní trávu.

  tělo rukavic
  tělo rukavice je vyrobeno z pleteného materiálu a nabízí perfektní padnutí a stabilitu, aniž by omezovalo vaši pohyblivost v rukavici.

  abrasion zone
  Abrasion Zone vám zaručí další přilnavost v citlivých oblastech a zvýšenou životnost

   

 • TOPMODEL

  Rukavice adidas Predator jsou celosvětově nejhranější brankářskou rukavicí profesionálů, jako jsou Manuel Neuer, Marc Andre ter Stegen a Kevin Trapp, stejně jako amatérskými a rekreačními brankáři.

  Existují různé modely a střihy adidas Predator: například s vnitřním střihem a hybridním střihem. Modely se liší technickými detaily a cenou. Promo model adidas Predator zaujme především vysoce ceněnou profesionální lepicí pěnou URG 1.0.

  Níže naleznete přehled všech dostupných modelů Predator a jejich rozdíly:

 • PERFEKTNÍ RUKAVICE – PERFEKTNÍ BOTA

  Jakmile chytnete do rukou brankářskou rukavici Predator, potřebujete jen správnou kopačku – a ta je k dispozici!

  Adidas Predator, součást zbrusu nového Marinerush Pack, poskytuje nejen vizuální přednosti, ale především vynikající kontrolu míče a vynikající ovladatelnost. Už za pár dní se v této vzrušující kombinaci Predátorů objeví top hvězdy jako Aaron Ramsdale, Kepa Arrizabalaga a Kevin Trapp.