adidas Meteorite Pack

Brankářské rukavice a kopačky adidas budou u profesionálních brankářů na začátku sezóny 2021/2022 svítit červeně. Se zbrusu novým adidas X Speedflow přichází kromě osvědčených modelů Predator Freak a Copa Sense také technická novinka. V #KeepItAllBlog se dozvíš více o zbrusu novém balíčku od adidas.

Rukavice adidas PREDATOR

Pěna:
"URG 2" - osvědčená 3,5 mm silná, extra lehká pěna s přidanou oděruodolný částí, která zajišťuje výborné tlumení nárazů. Velmi dobrá přilnavost pěny v každém počasí ve spolupráci s ještě vylepšenou životností dělají z této pěny perfektní volbu pro ambiciózní brankářů. Anatomicky umístěny flex zóny na prstech a na dlani napodobují přirozené pohyby ruky. Zabraňují odstávání pěny URG2.0 a nabízejí volný pohyb na správných místech.

Demonskin
Demonskin - design podobný kůži zvířete, byl kompletně přepracován a přizpůsoben potřebám moderního brankáře. Ovládacích prvků ze silikonu je méně a jsou optimálněji rozmístěny, slibují lepší kontrolu míče při vyrážení. Aby se zaručilo dokonalé uchycení na zápěstí, byl vstup výrazně prodloužen. Proto jsou nové modely Predator GL Pro NC poprvé bez (odnímatelného) jazyka!

360 Design - 360 Control
Vrchní část vyrobena z propracovaného pleteného materiálu v kombinaci se zcela novým jednodílným "Single Piece gussets", který dokonale harmonizuje s dlaní, slibuje ještě bližší kontakt míče s prsty. To vám dává nejvyšší přilnavost a maximální kontrolu míče.

Grip
Narozený z mutace genetického inženýrství: anatomicky umístěné flex zóny na prstech a na dlani napodobují přirozené pohyby ruky. Zabraňují odstávání pěny URG2.0 a nabízejí volný pohyb na správných místech. Prodloužená dlaň navíc nabízí zvětšenou kontaktní plochu na míč.

Rukavice adidas X

"Punching Zone" / vnější strana:
Díky nové silikonové struktuře máš i při vyrážení plnou kontrolu.

Pěna:
"URG 2" - extra lehká pěna s přidanou oděruodolný částí, která zajišťuje výborné tlumení nárazů. Velmi dobrá přilnavost pěny v každém počasí ve spolupráci s ještě vylepšenou životností dělají z této pěny perfektní volbu pro ambiciózní brankářů. Trojrozměrný povrch dlaně. Takzvané "rychlostní čáry" vytvářejí lepší tlumení.

Střih:
Vnitřní střih prstů (NC) s funkcí "Vakuum Fit". Všechny části rukavic perfektně spolupracují, aby byl vytvořen optimální komfort na ruce.

Tělo rukavic:
Ultra lehký a pružný mesh materiál vytvářejí úzké a flexibilní rukavice. Vnější strana zajistí prodyšnost a maximální komfort.

 

Kopačky adidas

Získej vhodné kopačky od značky adidas. Vybírej z celé řady adidas X Speedflow, Copa Sense nebo poutavých brankářských rukavic Predator Freak a díky našemu akčnímu balíčku rukavice + kopačky automaticky ušetříš -25% na své kombinaci.

Vyber si nyní své nové nástroje: