100% UNFAIR

STRIKING FEAR INTO FORWARDS WORLDWIDE. Design fotbalových kopaček a rukavic Predator byl vždy inspirován nejnebezpečnějšími tvory v přírodě. Po Revival 2018 a některých technických a barevných aktualizacích v roce 2019 jsou brankářské rukavice Predator od ledna 2020 zcela nové a geneticky upravené! Technické inovace ti poskytují nespravedlivou výhodu oproti soupeři.

Klíčové vlastnosti

ERROR: Content Element with uid "107005" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Nové brankářské rukavice Predator s více než 400 prvky přilnavosti na vnější straně vyzařují čistou agresivitu a brutální sílu. Při podrobnějším pohledu okamžitě upoutají pozornost skutečných odborníků na brankářské rukavice technické inovace, jako je prodloužený vstup do rukavic bez jazyka, pružný pletený materiál nové generace nebo úplně nové tělo rukavic Single Piece gussets. Více informací o aktualizacích funkčních materiálů najdeš zde:

KEEPERcast #41 s Michaelem Ian Millsem

Vynálezce rukavic Predator GL NC v exkluzivním rozhovoru! V Keepercast # 41 produktový manažer adidas odhaluje, jak vznikaly tyto revoluční rukavice. Nenech si to ujít! Video je v angličtině s německými titulky.

Predator kopačky