OWN YOUR FOOTBALL - nové rukavice od adidasu

Od začátku roku můžete mezi profíky sledovat novou kolekci adidas. Od Davida de Gea přes Aarona Ramsdalea po Kevina Trappa ve Frankfurtu, téměř všichni brankáři adidas hráli se zbrusu novým adidas Predator Pro z balíčku „Own your Football“. A teď je to pro všechny!

Exkluzivně jsme pro vás vypsali všechny modely jednotlivě a ukázali vám technické vlastnosti nových brankářských rukavic od adidas. Veškeré informace o novém trháku od německého lídra v brankařské branži získáte pouze zde.

Je to nejpoužívanější brankářská rukavice na světě - adidas Predator. Také tentokrát se zbrusu nový Predator z Own Your Football Pack, nástupnická kolekce série "Al Rihla", objevuje v různých stylech a modelech. Zde máte shromážděný seznam všech modelů Predator a jejich technických vlastností!

 • adidas Predator Pro NC Promo

  grip s vysokým rozlišením
  Integrované silikonové prvky na hřbetu ruky vám zaručují dodatečný úchop a především ochranu, zejména při úderech do míče.

  thumbwrap
  Latexový obal kolem palce dále zvyšuje přilnavý pěnový kontakt s míčem a zlepšuje váš úchop.

  URG 1.0 nebo 2.0
  URG 1.0 je absolutní lepicí pěna Premium Match s extrémní přilnavostí. Ale pozor: Lepicí pěna je velmi citlivá a má odpovídající vysokou míru opotřebení. Náš tip: URG 1.0 používejte pouze na přírodní trávu.

  pletený svršek
  Svršek z pleteného materiálu vám nabízí perfektní padnutí a stabilitu bez omezení pohyblivosti v rukavici.

  vstup
  V stupví část byla přepracována. Tentokrát je kratší a vyhlazený, což má za následek lepší pocit.

  otěrová zóna
  Oděrná zóna vám zaručí další přilnavost a zvýšenou odolnost v citlivých oblastech

Kopačky Predátor!

K vašim novým brankářským rukavicím adidas Predator jsou k dispozici také odpovídající kopačky ze zbrusu nového balíčku „Own your football“ v černé a růžové barvě. Nyní se proklikejte všemi modely Predator a hledejte perfektní protějšek k vašim brankářským rukavicím pro váš underground!

Extrémně rychlý a ultra lehký – nový adidas X

Přestože se adidas X mezi profesionály objevuje jen zřídka, jedná se o skutečnou tajnou zbraň a velmi oblíbenou u mnoha brankářů po celém světě. Adidas X z balíčku „Own your football“ v zářivě růžové barvě opět zaujme svým minimalistickým designem, jehož výsledkem je extrémní odezva a lehkost. Pokud jste fanouškem obzvláště lehkých brankářských rukavic s perfektní přilnavostí, ale bez spousty kudrlinek, X Pro je přesně váš model. Podívejte se na své X combo skládající se z brankářských rukavic a kopaček:

Novinka adidas Copa Own your football

 

Perfektní boty pro retro fanoušky v novém barevném provedení! Adidas Copa z balíčku „Own Your Football“ je nyní k dispozici. Získejte to hned!

Nové modely adidas Nightstrike!

Pro milovníky blackoutu má adidas připravený i kompletní balíček. S novými modely adidas Nightstrike upoutáte pozornost na hřišti a objevíte se v černém provedení. Podívejte se na celou kolekci Nightstrike zde a nakupujte nyní: