Další úroveň - adidas Sapphire Edge Pack!

Je čas vstát. Je čas na novou kapitolu.

S hity z balíků White Spark Pack, Numbersup Pack a Meteorite Pack inspiroval adidas celou brankářskou komunitu v roce 2021. Tým z Herzogenaurachu je nyní ještě lepší a posouvá moderní brankářskou hru na novou úroveň se zcela novým Balíčkem Sapphire Edge! Díky novému barevnému konceptu a několika technickým jemným úpravám a dalšímu vývoji budou brankářská srdce bít rychleji a vy se stanete šéfem svého území v roce 2022!

Kromě modrých kopaček (Predator, X a Copa) na vás čekají také nové brankářské rukavice Predator a X v barevném provedení. A to nejlepší na tom: Top modely u nás dostanete v předprodeji již od 25. ledna 2022!

Toto je síla! Toto je Predator Edge!

Edice Predator je charakteristickým znakem značky adidas pro brankářské rukavice a kopačky a absolutní non-plus-ultra na brankářském trhu. Ne nadarmo používají velké brankářské hvězdy současnosti jako Manuel Neuer, David De Gea nebo Gigio Donnarumma nejnovější modely adidas Predator!

Zejména imitace zvířecí démonické kůže na horní straně minulých modelů Predator udělala z těchto bestsellerů nepřehlédnutelné brankářské rukavice. S Predator Sapphire Edge přichází adidas na novou úroveň a přináší do hry několik technických inovací:

Zone Skin: dalším vývojem imitace démonické kůže je Zone skin. 3D silikonové prvky, které jsou uzpůsobeny na hřbet ruky, mají zajistit ještě větší komfort při vyrážení.
URG Z: s novými pěnami URG 1.0Z, URG 2.0Z a URG 3.0Z představuje adidas další vývoj ve svých profesionálních pěnách. URG 1.0Z září vynikající přilnavostí a vyžaduje maximální péči, aby se opotřeboval co nejméně.
Střihy: nový Predator z edice Sapphire Edge Pack přichází na trh ve všech střihových variantách. Získej ho ve vnitřním střihu, hybridním střihu nebo vnějším střihu prstů!
Profíci: mezi profíky se už párkrát objevil nejnovější model Predator. Top hvězdy jako Manuel Neuer, David de Gea, Kepa Arrizabalaga, Gianluigi Donnarumma nebo Marc Andre ter Stegen nelze dopustit na modely adidas Predator.


Jen u nás najdeš první top modely nové edice adidas Sapphire Edge Pack dostupné od 25. ledna 2022. Mnoho dalších modelů pak přijde na celosvětový trh s oficiálním začátkem prodeje 1. února 2022. Získej absolutní top modely týden předem a udělej na hřišti velký dojem!

Kup hned nové Predator Edge Pro Hybrid!

Buď první u míče! X Sapphire Edge!

Lehčí. Rychlejší, Agilnější.

S cílem učinit dnešní brankářské rukavice co nejrychleji a nejsnáze, aby se reakční doba zkrátila na minimum, adidas vytvořil nový typ X Pro. Je to vaše volba, pokud hledáte nízkou hmotnost a odolnost, abyste dokázali co nejrychleji reagovat na soupeřovy střely.

Bez množství vizuálních doplňků přivedete soupeře do zoufalství a zaručeně budete u míče jako první!

Získejte vhodné kopačky za balíku Sapphire Edge Pack!

Predator, X a Copa dostupné od 1. února  2022!

Moderní brankář se stále více zapojuje do otevírání hry s rozehrávkou. Kromě dokonalých brankářských rukavic je tedy v brankářské komunitě stále důležitější také ideální fotbalová obuv. V KEEPERsportu máš kromě všech modelů brankářských rukavic i celou řadu fotbalových kopaček adidas! Nezáleží na tom, jestli je to Predator, X nebo Copa - hledej dokonalý doplněk ke svým brankářským rukavicím!

Pozor: Ušetři 25 % při koupi kombinace rukavice a bot a získej svou vysněnou kombinaci za sníženou cenu. Více informací se dozvíte zde!