Brankářské dresy pro sezónu 2022/23 jsou již tady!

"Tři pruhy" nebo "Fajfka"? Volba mezi adidas a Nike rozděluje fotbalový svět už léta. „Impossible Is Nothing“ nebo „Just Do It“ – se zbrusu novými brankářskými dresy obou značek máš opět z čeho vybírat. Co jako brankář preferuješ adidas Condivo 22 nebo Nike Gardien IV?

Nyní proklikej obě kolekce a vyber si na kterou stranu se přikloníš!

Brankářské dresy Adidas Condivo 22

Hraj ve hře jako profesionál s kolekcí adidas Condivo 22. Brankářský dres je k dispozici v mnoha různých barvách a nosí ho profesionální brankáři Manuel Neuer (FC Bayern Mnichov/Německo) a Thibaut Courtois (Real Madrid/Belgie) v lize a Lize mistrů. Zejména v kombinaci s odpovídajícími brankářskými trenýrkami a stulpnami Adidas Condivo budeš stylový v každém fotbalovém zápase.

Brankářské dresy Nike Gardien IV

Brankářské dresy Nike Gardien IV budou v sezóně 2022/23 nosit mimo jiné brankáři Liverpoolu, Barcelony, Chelsea, PSG, Interu, Tottenhamu a Atlética. Brankáři z Francie, Brazílie, Portugalska, Anglie a Nizozemska budou mít tento design také na mistrovství světa 2022 v Kataru. To znamená, že v kolekci brankářských dresů Nike jsou k vidění brankáři světové úrovně jako Alisson, Jan Oblak, Hugo Lloris nebo Gianluigi Donnarumma. Dresy pro brankáře jsou dostupné v mnoha barvách. K dokonale sladěnému outfitu lze kombinovat i trenýrky a stulpny.

Brankářské dresy od jiných značek

Pokud nejsiani fanouškem adidasu ani Nike, máme v nabídce i všechny ostatní značky (Puma, Uhlsport, KEEPERsport, rehab atd.):