adidas White Spark

Profesionální brankáři Manuel Neuer, Marco Andrè ter Stegen a Co hrají s brankářskými rukavicemi adidas a kopačkami v bílé barvě se zbrusu novým adidas X Speedflow je kromě osvědčených modelů Predator Freak a Copa Sense i technická novinka. Na blogu #KeepItAllBlog  budete vždy informováni o brankářském světě.

RUKAVICE ADIDAS PREDATOR

Anatomicky umístěné ohybové zóny v prstech a dlani napodobují přirozené pohyby ruky. Zabraňují prohýbání povrchu URG2.0 a nabízejí volnost pohybu na správných místech. Prodloužená dlaň navíc nabízí zvětšenou kontaktní plochu s míčem.

Takzvaná démonická kůže se skládá ze 406 hrotů. Silikonové prvky rukojeti jsou umístěny napříč vrchní části a slibují větší kontrolu a sílu při vyrážení míče. Aby bylo zaručeno dokonalé uchycení na zápěstí, vstup s materiálem Next Generation Knitted byl výrazně rozšířen. Proto jsou nové modely Predator GL Pro NC poprvé bez (odnímatelného) pásku!

RUKAVICE ADIDAS X

S brankářskými rukavicemi adidas X z White Spark Pack jste u míče dříve než útočník. Díky druhému střihu na kůži nabízejí rukavice neomezenou volnost pohybu. Díky dodatečně zakomponovaným silikonovým liniím na hřbetu ruky máte nyní při vyrážení ještě větší kontrolu.

Minimalistická konstrukce rukavice ukazuje, že čím větší hmotnost, tím delší reakční doba pro brankáře. I bez přídavného pásku nabízí X Pro NC optimální stabilitu.

Anatomicky umístěné flex zóny v dlani napodobují přirozené pohyby ruky. Zabraňují prohýbání povrchu URG2.0 a nabízejí volnost pohybu na správných místech. Prodloužená dlaň navíc nabízí zvětšenou kontaktní plochu s míčem.

KOPAČKY ADIDAS

Pořiďte si své kopačky od adidas. Vyberte si z celé řady brankářských rukavic adidas X Speedflow, Copa Sense nebo poutavých brankářských rukavic Predator Freak a automaticky ušetříte -25 % na vaší kombinaci díky naší akci na rukavice a boty.

Vyberte si obuv hned teď: