ERROR: Content Element with uid "79976" and type "ksmatrix_imagelist" has no rendering definition!

COLD BLOODED

Cold blooded akční balíčky

Jarní část sezóny začíná adidas s novou kolekcí #ColdBloodedPack ve fantastickém designu. 

Od vzrušujících zákroků top brankářů Fabiana Bartheza a Edwina van der Sara přes legendární centry a přímé kopy Davida Beckhama tak i jedinečnou kontrolu míče Zinédina Zidana až po nekompromisní zakončení Alessandra del Piera: Predator od firmy adidas se dvě desetiletí zapisoval do dějin fotbalu. Nyní se dostávají tyto ikonické kopačky pět na výsluní – jako nové stylové vydání #SkystalkerPack!

I v segmentě brankářských rukavic přichází k velkému návratu jména Predator, samozřejmě tu taktéž najdeme množství charakteristických adidas inovacií. Vnitřní strana a bandáž je od teď tvořena revolučním pleteným materiálem, to znamená, že jde o rafinovanou kombinaci elastanu a polyesteru, která rukám zabezpečí nevídaný komfort. Výsledkem toho celého je to, že bandáž už není omezující, ale velmi flexibilní a umožňuje tak každé ruce bezproblémové navlékaní. Toto je velká výhoda nového materiálu, kterou určitě i vy oceníte. 

Není náhodou, že důvěřují produktům firmy adidas i profíci jako například Manuel Neuer, Kevin TrappMarc-André ter Stegen, Loris Karius, David de Gea, Keylor Navas, Iker Casillas, Mile Svilar nebo Claudio Bravo, které budeme moct už za pár dní vidět v akci v rukavicích Predator!