KEEPERsport Aqua Glue (lepidlo) je absolutní inovací v brankářském světě. Po nespočetných výzkumech a důkladném testovaní u amatérů i profesionálů se nám konečně podařilo vytvořit "lepidlo", které může výrazně zlepšit přilnavost tvých rukavic zejména v mokrých podmínkách

Vlastnosti

- zlepšuje přilnavost rukavic v deštivých podmínkách
- nepromokavý efekt při silném dešti
- neškodí pokožce

Návod na použití

"Méně je často více."
Ve videu k lepidlu KEEPERsport Aqua Glue můžeš vidět, že s tímto lepidlem pro brankáře musíš zacházet opatrně. Měl by si po trošičku nanášet malé množství na chytací část rukavic, podle toho, jak moc prší, případně jak mokré je hřiště. Pokud naneseš lepidla mnoho, pravděpodobně Aqua Glue neudělá požadovaný výsledek. Proto začni raději s malým množstvím (například velikost jako hrášek) a natři ho na celý latex obou dvou rukavic, pokud ho bude málo, tak trochu lepidla přidej. 

Malý tip od KEEPERsport týmu: otestuj KEEPERsport Aqua Glue lepidlo nejdříve na tréninku. Tak vyzkoušíš, jaké množství lepidla máš nanést na rukavice, aby se zlepšila tvá přilnavost rukavic. 

Důležité

Po každém použití rukavic s Aqua Glue je nutné je důkladně vyprat (ne v pračce). Tím budeš mít jistotu, že se latex tvých rukavic nepoškodí. Na čištění se nejlépe hodí čističe různých značek: