KEEPERsport tréninkové produkty a spodní prádlo ztělesňují perfektní symbiózu mezi stylem, účelnými vlastnostmi a enormně vysokým komfortem při užívání. U našich nových produktů byly zapracovány několik technické novinky i nejmodernější textilní materiál. KEEPERsport spodní prádlo se dá používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek

Power Padded

S výrobky ze série PowerPadded budeš nejlépe chráněný i na tvrdých površích. Anatomicky umístěny flexibilní pevné vycpávky na důležitých místech tě ochrání před nárazem a odřeninami. Materiál ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku. Výrobky ANNUALskin se dají používat v každém ročním období za každých povětrnostních podmínek!

Basic Padded

Se sérií BasicPadded budeš výborně chráněn na měkkém přírodním trávníku. Anatomicky umístěné vycpávky na důležitých místech tě ochrání před nárazem a odřeninami.

Unpadded

Sportovní prádlo bez vycpávek je vhodné pro brankáře i hráče v poli. Materiál ANNUALskin zaručuje top prodyšnost, nejlepší odvod vlhkosti z vnitřku ven a stále suchou pokožku.