Číslo 1 – posvátné číslo pro brankáře

Oslavujeme třetí (neoficiální) svátek pro fotbalové brankáře. Číslo jedna je celosvětově známé jako symbol BRANKÁŘE. Proto ve středu 11. 11. 2020 oslavíme nezapomenutelný „večírek“ s bezkonkurenčními slevami.

Globální firma KEEPERsport navrhuje a vyrábí brankářské rukavice a speciální brankářský textil už více než dvě desetiletí. Centrála firmy v Rakousku zaměstnává množství bývalých i současných profi i amatérských brankářů, proto jsou naše výrobky ověřené a testované skutečnými odborníky - samotnými brankáři. Tato skutečnost se zákonitě projevuje i na funkčnosti, praktičnosti a kvalitě našich KEEPERsport produktů.

Česká pobočka firmy KEEPERsport je zde již více než 14 let a pomáhá k pohodlnějšímu a jistějšímu pokroku mnoha brankářů. Stále více našich stálých i nových zákazníků si ze široké nabídky různých značek vybírá právě rukavice Varan6 nebo brankářský textil KEEPERsport. Pokud ses náhodou ještě nesetkal s výrobky naší značky, máš nyní ideální příležitost využít skvělou slevu -50% a zakoupit si profi produkty za bezkonkurenční ceny. I s tvou pomocí budeme moci nadále pokračovat a plnit sny naše, i jiných brankářů. Kvalita a produkty vytvořené speciálně pro brankáře za rozumnou cenu. To je KEEPERsport. Spolu jsme brankáři.

-50% naGoalkeeperday (11.11.)

Ušetři -50% na všech produktech KEEPERsport!
Se slevovým kódem „GKD1111“ získáte slevu -50% * na VŠECHNY produkty od značky KEEPERsport. Ale pozor: kód je platný pouze ve středu 11. 11. 2020 (do 23:59).

Vyberte si z našich nejnovějších kolekcí:

ERROR: Content Element with uid "126058" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

NOVÉ LOGO. NOVÁ kolekce Goalkeeperday

KEEPERsport dostane nový nátěr! Na GoalkeeperDay 11.11.2020 přicházíme s novým designem našeho loga. Lehčí, dynamičtější a otevřenější: logo, s nímž se může ztotožnit každý brankář.
Kromě toho bude před prázdninami spuštěna speciálně navržená kolekce Goalkeeperday. STAY TUNED. 

Sichere dir jetzt deine Torwarthandschuhe, deine Trainings- und Matchtextilien oder auch dein Trainingsequipment und spare unglaubliche 60%*!

*
>> U produktů KEEPERsport, které jsou zlevněné (méně než o -50%) se sleva po zadání kódu navýší na -50%.
>> Kód nemá žádný vliv na produkty KEEPERsport, které jsou ve vyšší slevě než -50%.
>> Sleva se odečte z katalogové ceny produktu.
>> Platí pouze do vyprodání zásob.
>> Sleva se nevztahuje na akční balíčky a konfigurátory setů

>> V případě, že se při dokončení objednávky zobrazuje nějaký starý slevový kód je třeba udělat následující: přejdi myškou v počítači / notebooku / mobile na spodní lištu na preferovaný prohlížeč (např. Mozilla, Chrome, Edge, Safari, ..), klikni pravým tlačítkem myšky a vyber "nové okno inkognito / soukromé okno" (v mobile anonymní / soukromý tab). Otevře se prohlížeč v soukromém režimu, proces objednávky probíhá standardně a bez problémů se bude dát zadat kód GKD1111.