RegSkin High-Tech materiál pro brankáře

S high-tech materiály Regskin budete optimálně připraveni na vlhký až extrémně mokrý brankářský trénink. Odteď vám nebude vadit mlha, mrholení, ranní rosa a déšť. Díky dokonalému systému řízení vlhkosti je vnější strana brankářských textilií RegSkin nepromokavá a především větruodolná. Na druhé straně však uvnitř zůstává vždy suchá a teplá.

Už žádné otravné "závaží" během deštivého tréninku.
Který brankář tento pocit nezná: nejdříve první paráda v dešti a po zbytek tréninku už nosí zbytečný "náklad" namočeného tréninkového oblečení. Toto s výrobky RegSkin od společnosti KEEPERsport nezažije! Díky vodoodpudivým vlastnostem nemůže být absorbována žádná voda ani vlhkost. To brankářem nakonec ušetří nošení nepříjemného bláta a vlhkosti v extrémních povětrnostních podmínkách a na těžkých terénech. Zní to logicky? Vždyť i je! Podívej se na vhodné produkty!

Tréninková bunda Raintop

Naše zcela propracovaná bunda do deště z perfektní kombinace kvalitních materiálů RegSkin, které zajišťují prodyšnost, nejvyšší funkčnost, voděodolnost a nepropustnost.

Krátký zip, který je součástí límce, se stará o snadnější navlékání a svlékání. KEEPERsport šňůrka na zipu usnadňuje ovládání. Voděodolný zip je před použitím skrytý a nezpůsobuje tedy problémy při nežádoucím kontaktu s míčem.

Prodloužený zadní střih zajišťuje lepší ochranu před chladem a znečištěním.

Na ukončení rukávů jsou umístěny gumičky pro lepší pohodlí. Zároveň tyto gumičky zabraňují tomu, aby se rukáv "nekříží" s rukavicemi.

Tepláky BasicPappded Regskin

Trénovat jako profíci? S tréninkovým textilem KEEPERsport, jakož i s tepláky BasicPadded, je to tak snadné jako nikdy před tím! S 3/4 brankářské tepláky KEEPERsport ze speciálního RegSkin materiálu budeš optimálně připraven do mokrého počasí. Kromě toho budeš mít díky pěnovým vycpávkami chráněny boky i kolena.

Tréninkové tepláky od KEEPERsportu nelze zařadit mezi "normální" tréninkové oblečení. Naše produkty jsou přizpůsobeny speciálně potřebám brankářů nebo hráčů. Za našimi produkty jsou roky vývoje a zkušeností s amatérskými i profi brankáři.

RegSkin produkty

Rukavice s Aqua pěnou

Doplň své oblečení odolné vůči dešti o rukavice určené zejména do mokrého počasí. V nabídce je několik modelů ze značek jako KEEPERsport, PUMA, Reusch nebo jiné. Vyber si ten tvůj model a déšť už nebude tvůj nepřítel.

KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue lepidlo je absolutní inovací v brankářském světě. Po nesčetných výzkumech a důkladném testování u amatérů i profesionálů se nám konečně podařilo vytvořit "lepidlo", které může výrazně zlepšit přilnavost tvých rukavic zejména v mokrých podmínkách. Zároveň vytváří Aqua Glue nepromokavý efekt při (silném) dešti.