KEEPERsport RegSkin

RegSkin High-Tech materiál pro brankáře

S high-tech materiály Regskin budete optimálně připraveni na vlhký až extrémně mokrý brankářský trénink. Odteď vám nebude vadit mlha, mrholení, ranní rosa a déšť. Díky dokonalému systému řízení vlhkosti je vnější strana brankářských textilií RegSkin nepromokavá a především větruodolná. Na druhé straně však uvnitř zůstává vždy suchá a teplá.

Už žádné otravné "závaží" během deštivého tréninku.
Který brankář tento pocit nezná: nejdříve první paráda v dešti a po zbytek tréninku už nosí zbytečný "náklad" namočeného tréninkového oblečení. Toto s výrobky RegSkin od společnosti KEEPERsport nezažije! Díky vodoodpudivým vlastnostem nemůže být absorbována žádná voda ani vlhkost. To brankářem nakonec ušetří nošení nepříjemného bláta a vlhkosti v extrémních povětrnostních podmínkách a na těžkých terénech. Zní to logicky? Vždyť i je! Podívej se na vhodné produkty!

RegSkin
KEEPERsport
Kein Wasser. Kein Wind. Das perfekte Feuchtigkeitsmanagement-System
Geringes Gewicht Torwarttraining
KEEPERsport
Schluss mit Zusatzgewichten bei nassen Bedingungen
RegSkin Torwarthos
KEEPERsport
Torwarthose BasicPadded 3/4
Raintop TechDetail
KEEPERsport
Training Raintop

Training Raintop

Das Training Raintop von KEEPERsport wurde nochmals neu überarbeitet! Das modern geschnittene Trainings-Oberteil besteht aus den hochwertigen RegSkin-Materialien - atmungsaktiv, wind- und wasserabweisend - und einem wärmenden Meshmaterial im Inneren. Diese Kombination sorgt für eine ausgezeichnete Atmungsaktivität und hält dich bei den feuchtesten Wetterbedingungen trocken und warm

Der wasserundurchlässige, kurze Reißverschluss am Kragen lässt sich auch mit Torwarthandschuhen leicht An- und Ausziehen. Er kann vor dem Trainingsstart versteckt werden. Somit sollte es kein Problem sein, wenn du mal ungewolltem Ballkontakt im Brustbereich hast. Der optimierte Schnitt bietet genauso wie der langlebige Stehkragen einen verbesserten Schutz vor Nässe und Verschmutzung. Außerdem ist dank dem elastischen Material ein leichter Einschlupf bei Kindern gewährleistet. 

Sieh dir das Training Raintop genauer an: 

GK Pants BasicPappded Regskin

Training Raintop

Naše zcela propracovaná bunda do deště z perfektní kombinace kvalitních materiálů RegSkin, které zajišťují prodyšnost, nejvyšší funkčnost, voděodolnost a nepropustnost.

Krátký zip, který je součástí límce, se stará o snadnější navlékání a svlékání. KEEPERsport šňůrka na zipu usnadňuje ovládání. Voděodolný zip je před použitím skrytý a nezpůsobuje tedy problémy při nežádoucím kontaktu s míčem.

Prodloužený zadní střih zajišťuje lepší ochranu před chladem a znečištěním.

Na ukončení rukávů jsou umístěny gumičky pro lepší pohodlí. Zároveň tyto gumičky zabraňují tomu, aby se rukáv "nekřížil" s rukavicemi.

RegSkin produkty

RegSkin KEEPERsport

Rukavice s Aqua pěnou

Vervollständige dein Regenoutfit mit speziell konzipierten Torwarthandschuhen für den Regen. Wähle jetzt dein Torwarthandschuh-Modell mit Spezialhaftschaum für regnerische Bedingungen von KEEPERsport, PUMA, reusch oder sonstigen Topmarken. Wähle jetzt dein Modell und rüste dich gegen den Regen!

KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue lepidlo je absolutní inovací v brankářském světě. Po nesčetných výzkumech a důkladném testování u amatérů i profesionálů se nám konečně podařilo vytvořit "lepidlo", které může výrazně zlepšit přilnavost tvých rukavic zejména v mokrých podmínkách. Zároveň vytváří Aqua Glue nepromokavý efekt při (silném) dešti.

Více brankářských produktů do deště