KEEPERsport nejlepší jedenáctka

Toto je našich 11 nejoblíbenějších produktů

Které produkty KEEPERsport jsou nejoblíbenější.? Jaké jsou nejprodávanější rukavice? Který textil je nejoblíbenější? A jaké je nejoblíbenější brankářské vybavení? U příležitosti Dne brankářů 11.11. vám prozradíme našich 11 nejprodávanějších bestsellerů.

Získejte včasný přístup ke Goalkeeper Day 2022!

Nakupovat na Goalkeeper Day před všemi ostatními? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte svůj exkluzivní včasný přístup k získání nejlepších produktů za nejlepší cenu dříve než ostatní!

Další výhody newsletteru:

- Speciální slevy pro zákazníky newsletteru

- exkluzivní předprodeje a včasný přístup

- nejnovější kolekce a inovace přístupné pouze vám

11. místo: KEEPERsport Underpants Powerpadded ¾

S KEEPERsport Underpants Powerpadded 3/4 jste optimálně vybaveni pro trénink brankářů. Polstrování PowerPadded na bocích vás ochrání na travnatých i umělých hřištích. Zóna proti oděru na kolenou zabraňuje rychlému opotřebení v tomto bodě a přiléhavý „Annualskin" nabízí optimální pohodlí při nošení. Díky pasu „KeepItAll" nabízejí tyto kalhoty optimální střih a vynikající pohodlí při nošení.

10. místo: KEEPERsport Varan7 Champ NC Aqua

Varan7 Champ NC Aqua byl speciálně vyvinut pro intenzivní zápasy a tréninky v těch nejnepříznivějších podmínkách a nabízí vám nejlepší přilnavost! Absolutně tajná zbraň proti kluzkým míčům a my vám garantujeme: s Varan7 Champ NC Aqua a 4mm Aqua Claw půjdete na hřiště s plnou sebedůvěrou i v tak obtížných povětrnostních podmínkách!

9. místo: KEEPERsport Varan7 Premier Resist NC

KEEPERsport Varan7 Premier Resist NC nabízí perfektní rovnováhu mezi dobrou přilnavostí a odolností díky 3mm základně Resist Claw. Velkou výhodou této lepicí pěny je její mimořádná robustnost, která zaručuje úžasnou životnost i na tvrdých kurtech, umělém trávníku a v halách. Tato krytina je proto obzvláště vhodná pro tyto podklady. Ideální kombinace přilnavosti a odolnosti.

8. místo: KEEPERsport Undershorts PowerPadded

S KEEPERsport Undershort Powerpadded ste dobře připraveni na trénink brankářů na měkké trávě. Chraňte své tělo pomocí Powerpadded polstrování na bocích. "ANNUALskin" vám poskytuje pohodlné a dokonalé pohodlí při nošení za všech povětrnostních podmínek. Tyto odolné spodky GK vám nabízejí prodyšný a pohodlný materiál díky VENTILATIONZONE. Pas "KeepItAll" nabízí těmto kalhotám perfektní střih a zabraňuje jejich klouzání během tréninku. Perfektní vzhled během tréninku i na zápasech máte zaručen!

7. místo: KEEPERsport Varan7 Pro NC Gamechanger

Brankářské rukavice Varan7 Pro od KEEPERsport jsou nejpohodlnější rukavice díky přiléhavému střihu vnitřního švu. Brankářské rukavice Varan7 skutečně mění hru! Brankáři potřebují nejlepší stabilitu zápěstí. Tyto rukavice mají nyní inovativní pásek z neoprenu, který vám zaručí nejlepší možný úchop v každé situaci.

6. místo: KEEPERsport Glove Cleaner

Čistič rukavic KEEPERsport je ideálním nástrojem pro ideální péči o vaše brankářské rukavice. Se speciálním prstovým atomizérem pro ekonomické dávkování čističe. Citlivý povlak rukavic vyžaduje zvláštní péči, aby si co nejdéle zachoval optimální úchopové vlastnosti. Latex je extrémně zranitelný materiál. Vaše brankářské rukavice proto vyžadují obzvlášť pečlivou péči. Pro dosažení optimálních úchopových vlastností je nutné co nejrychleji odstranit nečistoty. Umyjte si rukavice teplou vodou (max. 40°C) a přípravkem KEEPERsport Glove Cleaner.

5. místo: KEEPERsport GK Top Regskin

KEEPERsport Training Top RegSkin je ideální podpora pro trénink brankářů v dešti. Brankářský top pro brankáře je pohodlný, lehký, větruodolný a voděodolný. Síťovaný materiál na vnitřní straně navíc zajišťuje výbornou prodyšnost.

Krátký zip s integrovaným zipem na límci usnadňuje oblékání a svlékání. Voděodolný zip se před použitím snadno schová a proto již nepředstavuje problém v případě náhodného kontaktu s míčem.Optimalizovaný střih na zádech a nový stojáček nabízí vylepšenou ochranu proti vlhkosti a nečistotám.

4. místo: KEEPERsport Glove Bag (white)

KEEPERsport Glove Bag je jednoduchá brankářská taška s prostorem pro minimálně dva páry brankářských rukavic. S touto super lehkou sportovní taškou lze přepravovat i kopačky. Vaky na rukavice KEEPERsport navíc chrání základnu vašich brankářských rukavic před UV zářením, které by způsobilo, že by latex vašich brankářských rukavic byl tuhý, porézní a křehký. Díky tomu je taška na rukavice ideální pro uložení vašeho brankářského vybavení.

3. místo: KEEPERsport Varan7 Premier NC Gamebreaker

Robustní rukavice Varan7 Premier NC jsou tou pravou brankářskou rukavicí pro váš brankářský trénink. 4mm dráp je odolný proti oděru a proto velmi odolný! Střih vnitřního švu (NC) přesně padne na prsty a zajišťuje skvělý cit pro míč. Jako tréninková rukavice přesvědčí tento model neuvěřitelným poměrem ceny a výkonu.

2. místo: KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue je absolutní novinkou pro celou brankářskou hru. Po nesčetných výzkumech a vyhodnocování testovacích pokusů s amatérskými a především profesionálními brankáři se nám konečně podařilo přinést na trh zcela speciální „lepidlo“, které dokáže masivně zvýšit přilnavost vašich brankářských rukavic zejména v deštivých podmínkách. Kromě toho Aqua Glue vykazuje vodoodpudivý účinek v (silném) dešti.

1. místo: KEEPERsport Varan7 Hero NC Gamebreaker

Brankářské rukavice Varan7 Hero NC v oranžové barvě ze zbrusu nového Gamebreaker Pack naprosto upoutají pozornost. Pletené tělo rukavice dělá z brankářské rukavice nejdynamičtější rukavice všech dob. Je neuvěřitelně flexibilní a přizpůsobí se každé ruce.

Jako brankář potřebujete nejlepší přilnavost za každého počasí. Se 4mm super lepidlem v oranžové barvě jsme vyvinuli silné profesionální složení. Lepkavá profesionální přilnavá pěna nabízí nejlepší přilnavost díky dalším integrovaným úchopovým prvkům. Střih vnitřního švu (NC) vám zaručí obzvlášť těsný kontakt s míčem – bez otravných švů. S Varan7 Hero jste hrdinou na hřišti!