NEW GLOVES. NEW LOGO. SAME PASSION. SAME DREAMS.

Nové brankářské rukavice pro nové logo nebo nové logo pro nové brankářské rukavice?! Můžete to otočit, jak chcete. Právě nyní je k dispozici velmi omezený počet kusů modelu Varan6 NC s novým logem KEEPERsportu.

NOVINKA - Varan6 NC Limited

Mladý, dynamický a otevřený novým výzvám.
Nový design značky a nový materiál! To musí být! Po 20 letech výroby brankářských rukavic jsme poprvé použili pletený materiálna hřbetě rukavice. Tělo rukavice v bílé barvě je proto nejpružnější a nejlehčí brankářskou rukavicí v historii rukavic Varan. Kromě toho pěna Superglue o průměru 4 mm slibuje nejlepší kontakt mezi latexem a míčem.

ERROR: Content Element with uid "126444" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Díky vynikající spolupráci s mnoha amatérskými i profesionálními brankáři, ale také díky našim 20letým zkušenostem s výrobou produktů KEEPERsport jsme do modelu rukavic kromě silného Gripu zabalili všechny důležité funkce.

Získej tento speciální model co nejdříve. Na skladě je omezené množství kusů. Brankářské rukavice jsou k dispozici pouze ve velikostech: 9, 10 a 11.

Více od KEEPERsportu

Ve společnosti KEEPERsport již dvě desetiletí zabýváme vývojem nejlepšího brankářského oblečení a vysoce kvalitních rukavic pro brankáře. 

Vše vyvíjíme především pro speciální potřeby fotbalového brankáře. Proto jsou naše tréninkové kalhoty, vrchní díly, spodní prádlo, chrániče loktů a kolen a samozřejmě brankářské rukavice Varan6 první volbou mnoha profesionálních brankářů po celém světě.

Podívejte se nyní na nejnovější kolekce KEEPERsport. Vysoce kvalitní výrobky vyrobené speciálně pro fotbalové brankáře za skvělé ​​ceny. Toto je KEEPERsport. Společně jsme brankáři.

Správná péče o rukavice
Pěna (grip) nových brankářských rukavic je prostě nepopsatelná. Skutečný sen pro každého brankáře! Aby byla tato vlastnost vysoké lepivosti delší, doporučujeme před prvním použitím důkladné čištění. Nové rukavice opláchni teplou vodou a čističem rukavic KEEPERsport. Poté je nechte alespoň 24 hodin schnout na GloveDry-Buddy. Tak vytěžíš z rukavic maximum!

Péče o brankářské rukavice je podrobně vysvětlena v příspěvku blogu „SPRÁVNÁ PÉČE O RUKAVICE“. Kliknutím zde se dozvíš více.
Video z YouTube si můžeš prohlédnout zde: