Dominantní dotek

Již více než 20 let je Nike Tiempo synonymem  fotbalové obuvi z kvalitní kůže. Nové Nike Tiempo Legend 6 pokračují v této tradici a zaujmou díky svému inovativnímu zpracování, které je určeno pro vynikající kontrolu nad míčem.

 

Zcela nový speciálně navržený svršek z klokaní kůže se přizpůsobí noze a dopřeje ti skvělé pohodlí od první do poslední minuty zápasu. Svršek je dále speciálně upraven, aby absorboval méně vody, navíc disponuje technologií ACC, která zajistí maximální kontrolu nad míčem za každého počasí. Vnitřní kostra ve střední části slouží pro maximální fixaci chodidla. Přepracovaný je též jazyk kopačky, který je nyní společně se zavazováním implementován do svršku kopačky. Tohle nové uspořádání ti ve výsledku dopřeje ještě větší pohodlí a kontrolu nad míčem.

Vnitřní kostra kopačky ve střední části slouží pro maximální fixaci chodidla. Přepracovaný je též jazyk kopačky, který je nyní společně se zavazováním implementován do svršku kopačky. Tohle nové uspořádání ti ve výsledku dopřeje ještě větší pohodlí a kontrolu nad míčem. 

Nová generace oblíbených kopaček Nike Tiempo Legend VI FG. Jedná se již o šestou generaci kopaček, které se proslavily na MS v roce 1994. Zcela nový speciálně navrženy svršek z klokaní kůže se přizpůsobí noze a dopřeje ti skvělé pohodlí od první do poslední minuty zápasu. Svršek je dále speciálně upraven, aby absorboval méně vody, navíc disponuje technologií ACC, která zajistí maximální kontrolu nad míčem za každého počasí. 
V Tiempo Legend 6 se snoubí moderní klasika s průkopnickým inovativním zpracováním. Tiempo Legend, bota co dosáhla kultovního statusu.