MS brankářů může začít

Brankářské rukavice a kopačky, vybere si každý. Máme pro tebe všechny kolekce k Mistrovství světa 2018 v Rusku. Od edice adidas #EnergyModePack, přes #JustDoItPack od NIKE, až po naši exkluzivní edici Varan5 od KEEPERsportu! Viz si je a sám se rozhodni pro svého favorita na MS 2018. 

adidas energy mode pack

IMG_adi_energy mode

Po dobu MS každé oči upoutá světle žlutá barva rukavic Predator Pro NC. V těchto rukavicích budou po dobu MS 2018 v Rusku za svou zemi bojovat

  • >> Keylor Navas - Kostarika
  • >> David De Gea - Španielsko
  • >> Marc-André Ter Stegen - Nemecko
  • >> Manuel Neuer - Nemecko
  • >> Lukasz Fabianski - Poľsko
  • >> David Ospina - Kolumbia
  • >> Kasper Schmeichel - Dánsko 

Kromě rukavic našemu pohledu určitě neujdou ani kopačky Predator 18.1, inovativně X 18.1 a oranžovo-červené NEMEZIZ 18.1. 

NIKE Just do it pack

IMG_Just Do It Pack

"Just Do It Pack" přichází právě včas k MS 2018 v Rusku! Na této sérii jsou nejzajímavější podrážky kopaček. S barevnými chromovými podešvemi v kontrastu s trávníkem budeš na hřišti nepřehlédnutelný. Na patě každých kopaček se nachází trojúhelník tvořený 32 čarami, které symbolizují 32 účastníků MS 2018. Kromě těchto kopaček budou profíci během MS používat i revoluční rukavice NIKE Vapor Touch. Rukavice vypadají jako kdyby přišli z budoucnosti.

Výsledný produkt se vyznačuje zejména těmito vlastnostmi:

1. Revolučním systémem navlékání s flexibilní, ale zároveň pevnou manžetou bez rušivého jazyka 2. drastické snížení váhy - o 33% lehčí a o 47% tenčí - ve srovnání s podobnými konkurenčními brankářské rukavice 3. Dosud nevídaným komfortem na ruce: rukavice optimálně sedí na ruce a ty máš pocit druhé kůže 4. Zcela novou přilnavou pěnou z latexu: All Conditions Control (ACC) s výbornou přilnavostí v každém počasí 5. Stylovým designem v černé barvě, která se optimálně doplňuje s neonovými barvami

uhlsport aerored

IMG_uhl

Uhlsport je připraven do Ruska! Po sérii Tensiongreen přichází právě včas k MS 2018 série aerored. Od teď budou všichni profíci z uhlsportu chytat v tomto novém designu. Jako první se v nich představí brankář Lukas Hradecký ve finále německého poháru proti FC Bayern Mnichov - výborný začátek!

Nový top model Supergrip Reflex NC se kromě nového vnitřního střihu vyznačuje i bezkonkurenční vlastností pobídky - integrované "tečky" v rukavicích masírují a dráždí smyslové orgány v těle a zvyšují tak pozornost a reakční schopnost brankáře. V nabídce máme samozřejmě i osvědčené pěny rukavic "Supergrip", "Absolutgrip" a "SUPERSOFT".

Puma Illuminate Pack

IMG_PUMA

PUMA startuje na mistrovství světa 2018 se zcela novou sérií. Illuminate Pack - který tvoří jeden model brankářských rukavic a čtyři modely kopaček, z toho jsou dva juniorské.

Rui Patrício (Portugalsko) a Fernando Muslera (Uruguay) budou bojovat v těchto rukavicích za své země během FIFA MS 2018 v Rusku.

reusch Prisma Pro G3

IMG_reusch

Tato limitovaná edice linie Prisma tě perfektně připraví na MS 2018 v Rusku. Legendy jako Sepp Maier (Německo / 1974), Ubaldo Fillol (Argentina / 1978), Nery Pumpido (Mexiko / 1986), Bodo Illgner (Itálie / 1990), Cláudio Taffarel (USA / 1994) a Marcos Reis (Korea / Japonsko / 2002 ) vyhráli i díky technické podpoře firmy Reusch důležité trofeje v prestižních mezinárodních soutěžích.

Keepersport Varan5 edice MS

IMG_Flashyhands

Zatím ještě není moc co vidět ... Musíš být ještě trochu trpělivý, pokud chceš vidět naše nové rukavice Varan5, které byly vytvořeny exkluzivně pro MS 2018. Odhalené budou krátce před startem MS, kdy bude očekávání největší. Do té doby ti prozradíme jen malý detail z této limitované edice - jak můžeš vidět, tyto rukavice přicházejí directly from the <3 of goalkeeping!