Prime Pack

PrimePack

Buď králem svého území!


S edicí #PrimePack v zlato-černé barvě přinášíme brankářem to nejlepší z nejlepších. Kdo tvrdě pracuje, potřebuje co nejlepší výstroj. Proto jsme v produktech z této edice použili ještě lehčí, účinnější a lepší materiál.

Varan6 Hero NC

PrimePack
KEEPERsport
Varan6 Hero NC
Varan6 Hero NC
KEEPERsport
Varan6 Hero NC
PrimePack
KEEPERsport
Varan6 Hero NC
PrimePack
KEEPERsport
Varan6 Hero NC

Spodní prádlo

Zlatá je barva vítězů. Pokud si vítězný typ, musíš trénovat lépe a déle než ostatní. S produkty z edice #PrimePack budeš optimálně vystrojen na každý trénink nebo zápas. Díky novému, anatomicky přizpůsobenému střihu, se budeš ve všech produktech cítit ještě příjemnější.

Vycpávky PowerPadded Hero
Takzvané "gelové vycpávky" jsou nyní poprvé součástí ANNUALskin materiálu z vnitřní strany spodního prádla. Proto mají produkty KEEPERsport PowerPadded Hero ještě komfortnější vycpávky než leckteré jiné předchozí. Technologie "Lacer Cuts" zajišťuje výbornou cirkulaci vzduchu pod spodním prádlem. Díky použitému materiálu "ANNUALskin" zvládneš každou situaci ve všech povětrnostních podmínkách.

Chrániče loktů PowerPadded Hero

Kromě vycpávek KEEPERsport PowerPaddded Hero zajišťuje technologie Muscle-Mapping uvnitř chráničů loktů nejlepší ochranu pro bicepsy. Díky perfektně zformované struktuře je dosažena cílená komprese na důležitých místech ve svalech. To způsobuje rychlejší regeneraci a zvýšení výkonnosti.