Nová kolekce brankářských rukavic Varan7!

Po úspěšném uvedení našich prvních dvou modelů brankářských rukavic Varan7, Varan7 Champ NC Whiteout a Varan7 Hero NC Blackoutkonečně vycházejí na světlo naše speciální profesionální modely. S hrdostí představujeme: naši kolekci Varan7 Gamechanger. Těš se na kolekci, ve které najdeš všechny potřebné kousky. Od všech variant střihů prstů až po různé varianty přilnavé pěny.

Od Mnichova po Veronu - profesionální brankáři zastoupeni po celém světě!

Ať se jedná o Serii A, německou Bundesligu nebo českou nejvyšší soutěž - více než 150 brankářů vtisklo své hře nové profesionální speciální modely Varan7. Nové brankářské rukavice od KEEPERsport jsou užívány také špičkovými evropskými brankáři, jako jsou Heinz Lindner z FC Basilej, Lorenzo Montipo z Hellas Verona nebo Martin Fraisl z FC Schalke 04 atd.

7 různých modelů!

V nadcházejících týdnech a měsících budou průběžně představovány nové modely z kolekce Varan7 Gamechanger. Přehled všech modelů a jejich dostupnost najdete zde:

Vyber si svůj oblíbený Varan7 Gamechanger!

Abychom vám pomohli vybrat si perfektní model brankářských rukavic na míru, najdete zde seznam všech modelů, včetně variant střihů, druhů pěn a dalších vlastností:

Více Podpora & Servis pro tvé Varan7

Správná péče o rukavice

Po zápase nevhazuj nedbale své brankářské rukavice do pračky! Grip nových brankářských rukavic je prostě nepopsatelný. Skutečný sen pro každého brankáře! Abychom tyto vlastnosti přilnavosti zaručili déle, doporučujeme důkladnou péči o tvůj profesionální speciální model. Čti dále a dozvíš se více.

ERROR: Content Element with uid "146392" and type "ksmatrix_imagefal" has no rendering definition!

Který střih mi sedí? 

Kromě klasických střihů, jako jsou vnitřní švy, vnější švy a kulatý střih, existuje také několik variant stále oblíbenějšího hybridního střihu. Představíme ti různé střihy pomocí našich brankářských rukavic KEEPERsport Varan7. Kliknutím zde si přečteš více.

ERROR: Content Element with uid "146393" and type "ksmatrix_imagefal" has no rendering definition!

Najdi si svůj ideální grip pro hru

Umělá tráva, mokrý trávník nebo hala. Máme perfektní lepicí pěnu pro každý povrch, přizpůsobenou vašim potřebám a požadavkům. Pro mnoho amatérských a profesionálních brankářů je lepicí pěna nejdůležitější vlastností brankářských rukavice. Bez ohledu na to, jakými funkcemi je vybaven, je při hře rozhodující přilnavost. S naším průvodcem druhy lepících pěn najdete perfektní návod na ideální grip brankářských rukavic!

Zůstaň s námi a sleduj nás na sociálních sítích

Pro aktuality z brankářského světa nás sleduj na Instagram, Facebooku, TikTok & Co. Každý den zde najdeš aktuální novinky, zajímavá brankářská fakta nebo zábavný komunitní obsah. Klikni sem a sleduj nás!