PUMA Future

Game. On. - Nová edice od firmy PUMA

Vezmi míč a začni hrát.

Každý brankářský trénink, každá minuta v bráně je příležitostí ke zlepšování se. Game. On. je přístup, který vede ke zlepšování.

PUMA Z - Drive them Crazy.

Když si obuješ kopačky Neymara Jr. a brankářské rukavice Jana Oblaka, je to Game On. PUMA odstartovala další fotbalovou revoluci: Future Z.

FUTURE Z Rukavice

PUMA FUTURE rukavice a kopačky byly inspirovány dynamickými hráči a brankáři. Super hvězdy jako Jan Oblak, Alexander Schlager, Antoine Griezmann, Marco Reus nebo Luis Suárez používají modely FUTURE.

PUMA Future Z
FUTURE is here.
PUMA Future Z
NEW Punching Zone
PUMA Future Z
Drive them crazy,
PUMA FUTURE Z
that’s the spirit.
PUMA Z Kopačky

Struktura modelu Future Z nabízí dokonalé přizpůsobení a agilitu pomocí poutavého kompresního pásu v předpřihrávkové části nazývaného FUZIONFIT +. Podrážka je vybavena technologií Dynamic Motion, která zaručí tvému chodidlu pevné držení. S Grip Control máš optimální cit pro míč, aby si mohl naplno využít svou kreativitu.

PUMA Ultra - Uncatchable Speed

ULTRA Rukavice

Vlajková loď z kolekce PUMA Ultra ohromuje ultra tenkým tělem rukavic vyrobeným z pružného neoprenového materiálu. Takzvaný "Airzon" na palci umožňuje optimální cirkulaci vzduchu v horkých chvílích a vede k optimálnímu zapadnutí do rukavic, protože brání jejich sesmeknutí.
Díky výborně přilnavé 4 mm silné pěně získáš optimální přilnavost a vysokou odolnost ve vlhkém i suchém prostředí. Kombinace vnitřního a kulatého střihu prstů tzv. "Semi Gunn Cut" - navíc poskytuje lepší cit na míč. Exkluzivní střih PUMA je oblíbený zejména u mnoha profesionálních brankářů.

ULTRA Kopačky

Nová kolekce zahajuje novou éru rychlosti. Jsou nejlehčími fotbalovými kopačkami PUMA, které hráčům poskytnou nespravedlivou výhodu oproti soupeřům. ULTRA 1.1 má plně navržen a extrémně lehký svršek vyrobený z technologie MATRYXEVO spojen s podrážkou SpeedUnit inspirovanou hroty Laufspike, aby se vytvořila nejvyšší rychlost.

Zajisti si totální rychlost teď: