rehab Country Gloves

Brankářské rukavice rehab pro ME 2020(1)

V létě 2021 se může tvůj oblíbený tým stát Mistrem Evropy. Podpoř své mužstvo s exkluzivní edicí.

Vnitřní střih prstů. Prémiový grip. Vnější strana se silikonem.
Tři certifikáty kvality prémiového modelu "Extreme CG3" dělají tyto rukavice jedinečnými. Dokonale sladěný střih vnitřního střihu ti skvěle padne. Díky prémiovému gripu máš navíc nejlepší vlastnosti pěny za každého počasí.

Objednat nyní za nejlepší ceny

Vyber si zemi

z 13 exkluzivních národních edicí.
Každý stát píše svou vlastní historii. Podpoř svou zemi!

rehab Deutschland

Podpoř Německo na evropském šampionátu EURO 2020 (1) s exkluzivními brankářskými rukavicemi Country Edition. Nos státní znak na svých rukavicích a podpoř brankáře Manuela Neuera, Bernda Lena a Kevina Trapp. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Österreich

Jen sedm zápasů do finále?! S 12. hráčem je možné všechno! Podpoř červeno-bílo-červenou v hrdém národním designu s rakouskou vlajkou a orlem! Podpoř brankáře Daniela Bachmanna, Alexandera Schlagera a Pavao Pervana. Ať už na stadionu, ve Fanzóně nebo během brankářského tréninku.

rehab England

Vrátí se pohár letos konečně do kolébky fotbalu? Podpoř "THREE LIONS" na turnaji roku. Podporuj brankáře Jordana Pickforda, Sama Johnstona a Deana Hendersona. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Country gloves Italien

První mezinárodní turnaj bez Gianluigiho Buffona. To je šance pro italské brankářské naděje. Využijí ji Donnarumma, Mere a Sirigu? Nos rukavice v italských barvách a podpor národní tým. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Schweiz

Brankářská jednotka? Ve složení Yann Sommer, Jonas Omlin a Yvon Mvogo má švýcarský národní tým brankářské trio na nejvyšší úrovni. Nos kříž na rukavicích a podpor svou zemi. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Netherlands

Podpoř Holandsko na evropském šampionátu v roce 2021 exkluzivními oranžovými brankářskými rukavicemi Country Edition. Podporuj své oblíbené brankáře - ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Belgium

Jsou připraveni na titul? Podpoř Belgii na mistrovství Evropy v roce 2021 exkluzivními brankářskými rukavicemi Country Edition v černé, žluté a červené barvě. Nos na rukavicích červeného ďábla a podpoř brankáře Thibauta COURTOISE, Simona Mignoleta a Matze Selse. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Kroatien

Podpoř Chorvatsko na mistrovství Evropy 2020(1) exkluzivními brankářskými rukavicemi Country Edition v červené, modré a bílé barvě. Podpoř brankáře Dominika Livakoviča, Lovre Kalinice a Simona Slugu. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

rehab Slowakei

Podpoř Slovensko na Mistrovství Evropy 2020 s exkluzivními brankářskými rukavicemi v červeno-modro-bílé barvě. Za Slovensko se na šampionátu představí trio Martin Dubravka, Marek Rodak a Dušan Kuciak.

rehab Trukey

Podpoř Turecko na Mistrovství Evropy 2020 exkluzivními brankářskými rukavicemi v černo-červeno-bílé barvě. Turecko bude na šampionátu v brance zastupovat trio Ugurcan Cakir, Altay Bayindir a Mert Günoka.

Ungarn

Podpoř Maďarsko na Mistrovství Evropy 2020. Brankář Petere Gulacsi bude maďarskou jedničkou mezi tyčemi.

rehab Tschechien

Podpoř Česko na Mistrovství Evropy v roce 2020 s exkluzivní brankářskou rukavicí v červeno -bílo-modré barvě. Nos hrdě národní erb na svých rukavicích a fandi tak naší reprezentaci a především triu brankářů Tomáši Vaclíkovi, Jirkovi Pavlenkovi a Aleši Mandousovi.

rehab slowenien

I přes to, že se slovinský národní tým neprobojoval na ME 2020, máš příležitost objednat si rukavice v jejich národním designu.