Brankářské rukavice rehab pro ME 2020(1)

Objednat nyní za nejlepší ceny

Vyber si zemi

z 13 exkluzivních národních edicí.
Každý stát píše svou vlastní historii. Podpoř svou zemi!

Podpoř Německo na evropském šampionátu EURO 2020 (1) s exkluzivními brankářskými rukavicemi Country Edition. Nos státní znak na svých rukavicích a podpoř brankáře Manuela Neuera, Bernda Lena a Kevina Trapp. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

Jen sedm zápasů do finále?! S 12. hráčem je možné všechno! Podpoř červeno-bílo-červenou v hrdém národním designu s rakouskou vlajkou a orlem! Podpoř brankáře Daniela Bachmanna, Alexandera Schlagera a Pavao Pervana. Ať už na stadionu, ve Fanzóně nebo během brankářského tréninku.

Vrátí se pohár letos konečně do kolébky fotbalu? Podpoř "THREE LIONS" na turnaji roku. Podporuj brankáře Jordana Pickforda, Sama Johnstona a Deana Hendersona. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

Brankářská jednotka? Ve složení Yann Sommer, Jonas Omlin a Yvon Mvogo má švýcarský národní tým brankářské trio na nejvyšší úrovni. Nos kříž na rukavicích a podpor svou zemi. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

Podpoř Holandsko na evropském šampionátu v roce 2021 exkluzivními oranžovými brankářskými rukavicemi Country Edition. Podporuj své oblíbené brankáře - ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

Jsou připraveni na titul? Podpoř Belgii na mistrovství Evropy v roce 2021 exkluzivními brankářskými rukavicemi Country Edition v černé, žluté a červené barvě. Nos na rukavicích červeného ďábla a podpoř brankáře Thibauta COURTOISE, Simona Mignoleta a Matze Selse. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

Podpoř Chorvatsko na mistrovství Evropy 2020(1) exkluzivními brankářskými rukavicemi Country Edition v červené, modré a bílé barvě. Podpoř brankáře Dominika Livakoviča, Lovre Kalinice a Simona Slugu. Ať už na stadionu nebo během brankářského tréninku.

Podpoř Slovensko na Mistrovství Evropy 2020 s exkluzivními brankářskými rukavicemi v červeno-modro-bílé barvě. Za Slovensko se na šampionátu představí trio Martin Dubravka, Marek Rodak a Dušan Kuciak.

Podpoř Turecko na Mistrovství Evropy 2020 exkluzivními brankářskými rukavicemi v černo-červeno-bílé barvě. Turecko bude na šampionátu v brance zastupovat trio Ugurcan Cakir, Altay Bayindir a Mert Günoka.

Podpoř Česko na Mistrovství Evropy v roce 2020 s exkluzivní brankářskou rukavicí v červeno -bílo-modré barvě. Nos hrdě národní erb na svých rukavicích a fandi tak naší reprezentaci a především triu brankářů Tomáši Vaclíkovi, Jirkovi Pavlenkovi a Aleši Mandousovi.

I přes to, že se slovinský národní tým neprobojoval na ME 2020, máš příležitost objednat si rukavice v jejich národním designu.