Responseball míč pro brankáře

Speciální tréninkový míč pro brankáře je "nutnost" pro každý reakční trénink. V top klubech jako například FC Liverpool, FC Barcelona, ​​Manchester City nebo i anglická reprezentace si bez míče Responseball neumějí představit každodenní trénink!

Proč je tento míč výjimečný? Na první pohled vypadá Responseball jako obyčejný fotbalový míč. Ale uvnitř se skrývá geniální, pro brankáře vyvinutý systém rozdělení hmotnosti. Toto nepravidelné rozdělení hmotnosti v míči způsobuje nepravidelné změny dráhy. Nezáleží na tom, zda je míč hozen nebo kopnut, zda se používá na umělé nebo přírodní trávě, zda ji používá mladý talent nebo zkušený brankář. Při nepředvídatelných pohybech a odrazech musí zůstat každý brankář 100% soustředěný.

>>> ZAKOUPIT <<<

Jak můžeš zapracovat do tréninku míč Responseball? Reakční míč je určen pro každého brankáře, je dostupný ve velikostech 4 a 5. Kromě reakčního tréninku může být míč použit i na procvičení fotbalové techniky, pružnosti nebo i na zlepšení techniky chytání. Responseball ti přinese zábavu a zpestření tvých tréninkových jednotek!

ERROR: Content Element with uid "94439" and type "ksmatrix_productlist" has no rendering definition!