reusch Attrakt Euro 2021

rukavice reusch Attrakt k ME 2021

Celkem šest brankářů dává během evropského šampionátu důvěru novým brankářským rukavicím Attrakt od společnosti reusch. Špičkoví brankáři jako Hugo Lloris, Unai Simon nebo Wojciech Szczęsny hrají s červenými rukavicemi.

Kup novou kolekci hned teď!

Více od reusch Attrakt 2021

reusch Attrakt 2021

BÝT JEDNIČKA.
Zvláštní požadavky vyžadují jedinečná řešení. Společnost Reusch se plně soustředila na brankáře a jejich různé požadavky na přilnavost a odolnost a kompletně obnovila celou řadu lepicích pěn.

Se zbrusu novou kolekcí brankářských rukavic ATTRAKT v modré barvě začíná společnost reusch novou éru inovací.

ULTIMATE GRIP. SKVĚLÝ STŘIH. PRÉMIOVÁ OCHRANA.

Specialista na rukavice z Itálie se může spolehnout na výsledky testů od více než 250 profesionálních brankářů z celého světa. Na vývoji brankářské rukavice se úzce podílejí Hugo LLoris, Smir Handanovic, Woijech Szczesny, Pierluigi Gollini, Alexander Meret a mnoho dalších brankářů.

Rukavice s ochranou prstů

Rukavice pro děti

reusch Attrakt Solid

Brankářské rukavice s Attrakt Solid Latex nabízejí spolehlivou kvalitu a vysokou odolnost na umělém trávníku a tvrdém povrchu. Latex INFINITY je novinka: jeho hlavním rysem je dobrá odolnost v kombinaci s vynikající přilnavostí.

reusch Attrakt Aqua

VODA. VÍTR. POSILA DO ŠPATNÉHO POČASÍ.
Jak název napovídá, Aqua-Latex je navržen pro použití v dešti a nabízí vynikající přilnavost ve vlhkých a deštivých podmínkách.