„Is this real? It looks futuristic!“

"Is this real? It looks futuristic!" (Je to skutečné? Vypadá to futuristicky!  - Takto se vyjádřil americký top brankář Tim Howard, když poprvé spatřil rukavice "Mercurial Vapor Touch".

A jeho komentář je trefa do černého! 
Rukavice vypadají jakoby přišly z budoucnosti. Výsledný produkt se vyznačuje nejen těmito vlastnostmi: 

1. Revoluční systémové navlékaní s flexibilní, ale zároveň pevnou manžetou bez rušivého jazyka
2. Drastické snížení váhy - o 33% lehčí a o 47% tenčí - v porovnaní s podobnými konkurenčními brankářskými rukavicemi 
3. Vysoký komfort na ruce: rukavice optimálně sedí na ruce a ty máš pocit druhé kůže 
4. Úplně nová přilnavá pěna z latexu: All Conditions Control (ACC) s výbornou přilnavostí v každém počasí 
5. Stylový design v černé barvě, která se optimálně doplňuje s neonovými barvami

Můžeme říci, že firmě NIKE se těmito brankářskými rukavicemi podařilo vytvořit moderní a jedinečný model plný inovací.

Dostupné od května 2018!

První testy s rukavicemi NIKE Vapor Touch

První testy revolučních rukavic NIKE Vapor Touch jsou hotové! Rukavice jsme testovali s mužskými i ženskými profi i amatérskými brankáři. Hlavním protagonistou těchto testů byl ale profesionální brankář z rakouského bundesligového klubu Admira Wacker Mödling - Andreas Leitner (24). 
"NIKE Vapor Touch a já - to byla láska na první pohled. Toto jsou rukavice budoucnosti!", takto se vyjádřil Andreas Leitner po prvním testovaní nových rukavic NIKE Vapor Touch." Po tom, jak Andreas s malými očekáváními a trošku skepticky začal s testováním, po prvním chyceném míči byl nadšený. "U těchto rukavic chybí všechny zbytečné funkce! Právě proto jsou výjimečné." 
Mladí profíci byli překvapení flexibilitou těchto rukavic: "Rukavice sedí v každém detaile přesně na moji ruku! Je to jakoby jsem si dal u designéra na míru ušít oblek, to bych si ale nemohl dovolit!", vyjádřil se jeden z nich. 
Díky pěně ACC (All-Conditions-Control) mají rukavice v každé situaci optimální přilnavost. Simulovali jsme všechny podmínky - suché, vlhké i mokré. 
Asi po hodinovém tréninku byli všichni zúčastnění spokojeni a trochu i překvapeni rukavicemi NIKE Vapor Touch. I přesto, že na těchto rukavicích chybí bandáž na zápěstí, byli jsme všichni nejistí, jestli budou rukavice sedět i po intenzivním tréninku. Výsledek testu - rukavice drží!