Získej maximální přilnavost

Také to znáš: Kupuješ drahé kopačky, které slibují nejlepší stabilitu a držení na jakémkoli povrchu, a přesto se cítíš jako na kluzišti? Tento pocit znají nejen hráči v poli.

Jako brankář potřebuješ nejen nejlepší přilnavost svých brankářských rukavic. S rychlými změnami směru a krátkými kroky potřebuješ také maximální podporu fotbalové obuvi za všech povětrnostních podmínek. Proto mnoho profesionálů důvěřuje speciálnímu gripsocku od různých značek, jako jsou TAPEDESIGN, TruSox, 4GOALS nebo PDX

TruSox – Nesrovnatelná přilnavost a stabilita

Hlavním principem ponožek TruSox je maximální zvýšení přilnavosti obuvi. Používají speciální protiskluzovou technologii ve formě polštářků na vnitřní i vnější straně ponožek, které se také používají v jiných sportech, jako je ragby, baseball nebo lyžování. Vnější polštářky přilnou k botám, polštářky na vnitřní straně TruSox sedí na samotné noze!

Vyberte si správnou barvu a objednej TruSox hned teď:

TAPEDESIGN – První volba fotbalové elity

Gumové protiskluzové ponožky (univerzální velikost) od firmy TAPEDESIGN se díky elastickému materiálu ergonomicky přizpůsobí každé noze. Vyvíjený tlak, který se přenáší na vaše kopačky podle vaší tělesné hmotnosti, je rovnoměrně rozložen po kluzných plochách. Speciální gumové výstupky na vnější straně umožňují vynikající stabilitu a nabízejí nejlepší možné uchopení.


Objednej TAPEDESIGN hned teď:

PDX – Multifunkční ponožky

Speciální „protiskluzová technologie“ vám dává jasnou výhodu nad soupeřem v případě neočekávaných změn směru a výbušných kroků. Gripové ponožky PDX jsou nejen oblíbeným fotbalovým vybavením. Mnoho profesionálních sportovců také používá tyto funkční ponožky při zimních sportech nebo pro „aktivity mimo hřiště“. Výhodou je i široká škála velikostí!

Získejte správnou barvu a nakupujte hned teď:

Sednou na první pohled